Інформаційний портал

Плакати в кабінет інформатики

Перспективність та важливість IT-сфери сьогодні усвідомлюють не тільки дорослі та молодь, але вже й дітлахи, які, здавалося б, щойно перетнули шкільний поріг. Саме тому вони прагнуть увійти в доросле життя вже досить освіченими в цій галузі. Допомогти їм можна замовивши наші плакати в кабінет інформатики, на яких визначено не тільки найважливіші засади предмету, але й цікаву інформацію до розмислення.

“Найбільшого успіху досягає той, хто володіє кращою інформацією" Б. Дізраелі

Нашою метою є допомогти дітям засвоїти найважливішу інформацію, а вам зробити її більш доступною для кожної дитини. Обирайте плакати у нашому каталозі, або приєднуйтесь до нас у створенні принципово нових рішень, здатних вдосконалити знання інформатики вашими підопічними.

Стенд в школе

Многие из нас со школьной скамьи помнят наиболее яркие стенды, украшавшие кабинеты наших учителей, ведь восприятие ребенка особо чувствительно к зрительным образам, картинкам и персонажам. Именно поэтому хороший стенд в школе сохраняет свою важность и актуальность и сегодня.

“Лучше один раз увидеть ,чем сто раз услышать” - восточная мудрость.

Будучи по своей природе в большинстве своем визуалами, дети склонны воспринимать информацию наглядно, посредствам ассоциаций и образов. Именно этот аспект нашей творческой работы является наиболее важным для нас. Наши дизайнеры всегда в курсе популярных у современных детей сюжетных трендов, героев и стилей.

Стенды киев

Поскольку столица Украины, по совместительству, является и самым крупным ее мегаполисом, логично, что в ней сосредоточено наибольшее количество школ и других учебных заведений, многие из которых используют в своем оформлении наши стенды. Киев, в силу своих масштабов, является одним из главных векторов нашей работы, предпочитая нашу продукцию по следующим причинам:

Собственное производство (контроль качества).

Широкая дилерская сеть.

Большая дизайнерская команда.

Выгодные условия сотрудничества.

Быстрая доставка.

Убедиться в этом вы можете лично, позвонив на один из указанных на сайте номеров. Кроме того, для этого совсем не обязательно находиться в Киеве. Мы изготовим и доставим продукцию в любую точку Украины.

УКРАЇНСЬКИЙ КУТОЧОК В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Формування національної самосвідомості треба починати з раннього віку.  Український куточок в дитячому садку має відповідати  програмі, за якою працює заклад дошкільної освіти, унаочнювати державні та національні українські символи, предмети побуту, вироби народних промислів та інше.  Наповнення куточка повинно періодично змінюватися і поповнюватися.

Ми пропонуємо сучасні стенди для оформлення українського куточка у дитячому садку.

Орієнтовна тематика стендів:

 • Державні символи України
 • Національні символи України
 • Український національний одяг
 • Визначні дати України
 • Митці України
 • Ляльки – хлопчик і дівчинка в національному одязі
 • Мапа (карта) України або її макет; глобус
 • Вироби народних промислів України

Та інші.

Ми гарантуємо, що наші стенди для українського куточка виготовлені з якісних, безпечних для дітей матеріалів. Оформлення стендів відповідає сучасним вимогам.

Ми врахуємо всі ваші побажання, внесемо за необхідності зміни в дизайн, виготовимо стенди у найкоротші строки.

Куточки безпеки

Пропонуємо виготовити куточок безпеки, який призначений для інформування дітей у дитячих садках та школах про різні небезпечні ситуації та предмети, які можуть загрожувати їхньому життю та здоров'ю.

У куточку безпеки можна розмістити інформацію про те, як правильно поводитися у різних надзвичайних ситуаціях.

Стенди для куточка безпеки виготовлені з високоякісного пластику ПВХ. Кишені виготовляються з прозорого пластику.

Ми безкоштовно можемо внести  зміни в кольори чи підписи стендів, правки у дизайн.

Ми виготовимо будь-який стенд за  Вашим  макетом.

Куточок безпеки у вашому закладі  сприятиме запобіганню надзвичайних ситуацій і збереженню здоров’я дітей.

Чекаємо на Ваші замовлення. Для постійних покупців діє система знижок.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ БАТЬКАМ ДО ТА ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ

Вакцинація – найефективніший спосіб захистити організм людини від небезпечних хвороб. Нині у всіх сучасних і розвинутих країнах для своєчасної боротьби з інфекціями застосовують щеплення. У батьків часто виникають питання щодо вакцинації, тому Міністерство охорони здоров’я України пояснює, які існують протипоказання до вакцинації, про що треба повідомити лікаря до щеплення дитини та на що звернути увагу після вакцинації.

Отже, які існують протипоказання до вакцинації? 

Вакцинація не робиться дитині, в якої є високий ризик розвитку ускладнень, чи при станах, коли імунна відповідь на введену вакцину не сформується. Важливо пам’ятати, що наявність протипоказань ще не означає, що у разі проведення щеплення виникне ускладнення.

Попри те, що в кожній країні перелік протипоказань до вакцинації може дещо відрізнятись, у більшості країн Європи, в США, Канаді та інших країнах світу перелік протипоказань схожий на протипоказання до вакцинації, визначені Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ІЗ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, попередити та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти? Відповіді на ці й інші питання є в безкоштовному онлайн-курсі «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», що стартував 2 квітня 2019 року. Він був створений за ініціативи Міністерства освіти і науки.

«Робота над онлайн-курсом з протидії булінгу почалася ще торік. Ми розуміли, що для України це досить гостре питання, і нам треба створити інструмент, яким могли б користуватися вчителі, освітні управлінці, батьки для вирішення проблем цькування в закладах освіти. Водночас в Україні є багато авторів, які мають напрацювання на цю тему. Тож ми поставили собі за мету зібрати ці матеріали в одному курсі, який містив би чіткі інструкції, наприклад, що робити, коли ви стаєте свідком цькування, як надавати правильну підтримку учасникам конфлікту тощо», – розповіла очільниця директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Валентина Хіврич.

Плакати для оформлення кабінету математики

Математика є найважливішим предметом у школі, і с цим неможливо сперечатись. Головна роль цієї науки у шкільній програмі є тренінг абстрактного та логічного мислення, адже саме завдяки математиці ми навчаємося приймати рішення та аналізувати складні ситуації. Плакати для оформлення кабінету математики містять усе, що необхідно учню для успішного знання.

“Хто з дитячих років займається математикою, той розвиває увагу, тренує свій мозок, свою волю, виховує наполегливість і завзятість у досягненні мети”

О. Маркушевич

Велику кількість готових рішень з математичних стендів ви знайдете на нашому сайті у відповідному розділі, а якщо потрібний вам стенд у нашому каталозі відсутній, це теж не проблема. Наші дизайнери завжди напоготові розробити індивідуальний дизайн стенду за вашим змістом та побажанням.

Стенди шкільні

У сучасному інформаційному просторі учні шкіл дедалі частіше зустрічають супротиріччя стосовно майже усього, що вони можуть знати та вивчати. Телебачення або інтернет можуть дизорієнтувати ще не сформовану особистість та збити цілу низку встановок як навчального так і соціального плану. Саме цьому в класах та коридорах наших шкіл ми використовуємо стенди. Шкільні вчителі та викладачі технікумів - перші, хто бере на себе навантаження, адже саме їм доводиться відповідати на безліч різних та суперечливих питань. Наша команда пропонує вам стендову продукцію найвищої якості, таку, як:

Стенди з різних предметів

Національна тематика

Техніка безпеки

Інформаційні стенди

Плакати різноманітного змісту

Комплекти стендів

Стенди Нової української школи

Ви можете замовити стенди та іншу продукцію на замовлення, і ми доставимо її у будь-яку точку країни. Також працює система виготовлення стендів на ваше персональне замовлення.

Стенд Герої Небесної Сотні

З початку військової агресії проти нашої країни минуло вже чимало років. За цей час встигло зрости ціле покоління дітей, які на той час були зовсім малі. Вони не пам'ятають як саме це відбувалося, і хто першим поклав своє життя за майбутнє нашої нації. Саме тому ми розробили низку тематичних стендів, які висвітлюють історію подій зими 2013-2014 років. Стенд “Герої Небесної Сотні” є головним та найважливішим стендом з теми Революції Гідності. До того ж ви можете придбати стенди, присвячені:

Героям АТО

Національній символіці України

Героям вашого краю

Сформувати комплект таких стендів, або замовити будь-який з них ви можете у нашій компанії. В наших каталогах є різні варіанти оформлення таких стендів. До того ж, ми можемо зробити такі стенди саме під ваші вимоги, обрати їм необхідний колір, розмір та скласти індивідуальні комплекти.

Карманы для стендов

Многие из тех, кто пользуется нашими стендами, оценили простоту и удобство пластиковых карманов, в которых размещается временная информация. В нашем производстве карманы для стендов занимают отдельную веху, мы совершенствуем надежность их крепления, прочность материалов, расширяем палитру цветов. Эти карманы могут быть совершенно любого формата и размера, они легко моются при необходимости и не портят бумагу размещенного в них документа. Получить стенды с такими карманами или карманы отдельно для установки на стенд вы можете несколькими способами, а именно:

Самовывоз из офиса

Доставка на объект

Доставка в другой город Новой Почтой

Доставка в другой город Укрпочтой

Свяжитесь с нашими менеджерами и мы изготовим для вас именно те карманы, которые вам нужны, не привязываясь ни к каким форматным стандартам. Вы также можете заказать целую систему стендов с такими карманами.

Стенди з виховної роботи

Не секрет, що головна місія середньої школи є значно ширшою, ніж суто викладання предметної інформації. Діти проводять у школі не менш, ніж половину свого часу, а інколи и більше, тому виховний аспект у шкільній педагогічній практиці є найважливішим. Саме з цієї причини стенди з виховної роботи, які ми розробляємо є невід'ємним атрибутом любої доброї школи.

“Виховання та тільки виховання є метою школи” Йоганн Генріх Песталоцці

Працюємо ми як у Харкові, так і по всій Україні. В нашому активі є розвинута дилерська мережа та налагоджена партнерська робота з головними українськими кур’єрськими службами. Зверніться до наших менеджерів та дізнайтеся, як найшвидше та найдешевше отримати необхідні вам стенди та плакати.

Визитки детских садов

Сегодня немало родителей озадачены тем, в какой детский сад отдать своего ребенка, и тратят время на поиск решения. В свою очередь, целый ряд детских садов испытывает недобор. Оптимальным решением этого вопроса являются визитки. Детских садов в любом городе может быть больше, чем предполагает какой-либо конкретный родитель, и здесь раздаточный материал придет на помощь, как данному родителю, так и детскому саду, который он ищет. Вот основные виды этого материала:

Флаеры

Отрывные листовки

Визитки

Наша деятельность не ограничивается разработкой пластиковых стендов. Мы всегда открыты к инновациям и готовы разработать для наших клиентов любые материалы, дабы сделать наше сотрудничество максимально целостным.

Заказать стенд для школы

В Харькове насчитывается более двухсот школ, однако, постоянно к нам обращаются заказчики из самых разных точек Украины, желающие заказать стенд для школы. Мы с радостью выполняем заказы на изготовление стендов независимо от того, где находится заказчик – наша служба доставки работает на все направления. Оплатить заявку вы можете таким удобным для вас способом, как:

 

 1.      Наложенный платеж
 2.      Предоплата на карту
 3.      Наличными при получении

 

Отдельное внимание хотелось бы обратить на развитую региональную дилерскую сеть. Возможно, в вашем регионе работают наши представители. Возможно, вас или ваших партнеров заинтересует наша партнерская программа и вы сами захотите стать нашим дилером. Подробнее об условиях сотрудничества читайте на нашем сайте.

Стенди для нової української школи (НУШ)

Український рух до євростандартів, як відомо, є ключовою засадою усієї нашої державної політики, але найкращим чином це відчувається лише тоді, коли простий громадянин бачить ці стандарти навколо себе, та відчуває себе їх безпосереднім споживачем. Саме таким стандартом є «нова українська школа» або скорочено НУШ. Тут ми бачимо найбільш провідні методологічні рішення щодо виховання та навчання дітей. Нова система відносин, нові підходи до вимог, завдань та усього того, що ми давно відмітили як недосконалість, але досі не змогли виправити. Стенди, які ми робимо для цього напрямку мають свою специфіку. Наприклад, такий колективний спільний стенд як «дерево класу», НУШ бачить трохи детальнішим, креативним та водночас мінімалістичних – у канонах сучасних інформаційних трендів. Багато стендів, які робляться для нової школи мають спільні риси зі стендами для шкіл загальноосвітніх. Зверніться до наших менеджерів та знайдіть те, що потрібно саме вам.