Інформаційний портал

Куточок настрою

Майже кожна людина у тій чи іншій мірі залежить від настрою. Настрій впливає на мотивацію, активність та іноді і якість роботи, але ж доросла людина, частіш за все вміє з ним боротись та контролювати його. Нажаль, дитині це набагато складніше, тому, для продуктивної роботи з дітьми ми повинні позитивно впливати на її настрій, або навіть формувати його. Куточок настрою для ДНЗ та початкової школи - це яскравий та веселий стенд, який допоможе кожному малюку розібратись у своєму настрої та швидко його полагодити.

“Щастя більш охоче заходе до тієї оселі, де панує добрий настрій.” Л. М. Толстой

Налаштуватися на позитивний та творчий лад вашим підопічним допомагають наші спеціалісти, які розробляють цілі концепцій таких стендів та осередків. Після затвердження замовником, макети йдуть у виробництво на наших власних виробничих потужностях, де ми цілком та детально контролюємо їх якість.

Оформлення класної кімнати у початковій школі

Більшість професіоналів згодна з тим, що перші класи шкільного навчання впливають на формування особистості дитини головним чином завдяки виховному компоненту навчання, і вже у другу чергу - інформаційному. Саме тому значення оформлення класної кімнати у початковій школі полягає далеко за межами стандартної формальности. Наша команда завжди креативно та уважно підходить до створення атмосфери, серед якої людина робить перші кроки з самореалізації.

“Тільки те у людині є твердим та надійним, що вбралося у природу його, в його першу пору життя.” Коменський Я.

Наш творчий відділ складається з професійних та досвідчених дизайнерів, які досконало володіють саме своїм напрямком роботи. Розглянувши наш каталог ви завжди можете у цьому переконатися, але їм наш асортимент не обмежується. Якщо вам потрібне щось ексклюзивне, ми залюбки зробимо це на ваше замовлення.

Куточки в днз

Однією з найзручніших форм надання інформації в дитячому садку є куточки стендів. Ці куточки в ДНЗ можуть бути різними. Це і куточок для батьків, і куточок природи, і чергування и багато усього того, що може бути корисним та зрозумілим у форматі тематичного осередку.

“Дуже дякую Вам за співпрацю! Ваші стенди прийшлися до вподоби як дітям з їх батьками, так і нам - педагогам” - Інна Павлівна, вихователь, м. Рівне

Дуже багато наших клієнтів по всій Україні стають нашими постійними партнерами завдяки нашій ціновій політиці та системам контролю якості всієї нашої продукції. Переконайтеся у цьому на власний досвід, звернувшись до наших менеджерів будь-яким з вказаних на сайті способів.

Стенд ато

На жаль, наша країна зараз переживає складні роки - роки війни та агресії. І хоча в більшості регіонів ми спостерігаємо ці події знайомі лише завдяки засобам масової інформації, ми завжди повинні пам'ятати тих, хто ризикуючи, а іноді і жертвуючи власним життям, боронить наш суверенітет та мирне небо над нашими оселями. Стенд АТО, розміщений у вашій організації, установі чи в учбовому закладі є жестом щирої поваги до подвигу героїв, боротьби на сході нашої країни. Серед тематичніх стендів можно також знайти:

 • Стенд пам'яті Небесної сотні
 • Стенд героям АТО
 • Стенд Революції Гідності
 • Національна символіка

Замовляйте також стенди, які присвячено окремим особистостям, ветеранам вашого регіону, організації, школи… Ми працюємо з усіма регіонами, тому ваша співпраця з нами не залежить від вашого місцезнаходження. Якщо у вашому регіоні, на ваш погляд, є багато наших потенційних замовників, ви можете приєднатися до нашої дилерської мережі. Подробиці дізнавайтеся в наших менеджерів за вказаними телефонами, або на нашому сайті.

Уголки покупателя

Привлечение клиентов в условиях современного рынка - задача не из простых. Любая мелочь может дать вам очки перед конкурентами, ну а если говорить об эстетической составляющей вашего бизнеса, оформлении и фирменном стиле - мелочью это никто не назовет. Нельзя назвать мелочью и время, которое часто требуется на поиск качественного эстетического решения в условиях хронического цейтнота. Именно поэтому, мы выполняем ваши заказы в максимально короткие сроки, имея в запасе большой арсенал универсальных, и, главное, готовых решений. У нас вы можете заказать:

 1. Пластиковые Стенды.
 2. Карманы для пластиковых стендов.
 3. Готовые уголки покупателя.
 4. Стенд пожарной охраны.
 5. Вывески, баннеры и плакаты.

Работаем мы по всей территории Украины. В нашем активе есть широко развернутая дилерская сеть, в то же время, вы можете оформить заказ напрямую, обратившись к нам в офис любым из указанных способов.

Оформлення дитячих садків

І педагоги, і батьки є зацікавленими у тому, щоб перебування дитини у дитячому садку було комфортним та радісним. Величезну роль у цьому грає оформлення дитячих садків, над концепцією якого ретельно працюють дизайнери усього світу, ділячись одне з одним своїми відкриттями у світі чарівної дитячої естетики. Наша дизайнерська лабораторія складається саме з таких дизайнерів. Завдяки ним, наші стенди вдало комбінують у собі добрі традиції з креативними інноваціями.

Кожна дрібниця у світосприйнятті дитини є для нас важливою та детально дослідженою. Сучасний підхід оформлення навчального простору та роботи з наймолодшим віком передбачає знання новіших психологічних досліджень. Від того у якісному дитсадку завжди весело, комфортно та приємно не тільки дітям, але й їх батькам.

Стенди в кабінет зарубіжної літератури

Література є головним спадком людства, адже знання є ціннішим його багатством. Саме тому у школах ми вивчаємо та викладаємо літературу з усього світу, намагаючись не тільки перейняти світовий життєвий досвід, але й духовно усвідомити все вічне та краще, що існує на нашій планеті. Стенди в кабінет зарубіжної літератури, які виробляє наша фабрика, відповідають усім відомим стандартам технічної якості, та мають високий рівень художньої інформативності.

“Література народжується з глибини народної душі” А. Міцкевич

У виготовленні шкільних літературних стендів ми керуємося метою зблизити дитину з душею як свого народу, так і усіх народів Землі, надаючи їй можливість сформувати власний широкий внутрішній світ. Звертайтеся до нашого каталогу, або телефонуйте нашим менеджерам і вони залюбки нададуть вам більше інформації з приводу замовлень та асортименту.

Стенди для 1 класу нуш

Сучасна школа стрімко освоює найактуальніші та найрозвинутіші тенденції педагогіки, втіливши максимум з них у такій інноваційній шкільній системі, як НУШ (Нова українська школа). Ґрунтуючись на світовому досвіді, цей напрямок створено заради максимального зближення дитини зі своїми індивідуальностями та особистими здібностями. Наші стенди для 1 класу НУШ відповідають концепції тематичних осередків, серед яких може бути:

 1. Осередок вчителя.
 2. Осередок батьків.
 3. Осередок природознавства.
 4. Мистецький осередок.
 5. Осередок арифметики.
 6. Осередок читання та письма та багато інших цікавих проектів…

Дуже просто переконатися в популярності нашої продукції, побачивши її на власні очі. До того ж, ця якість є вираженою не тільки у використанні кращих матеріалів та друкарської технології, але й в унікальному педагогічно-дизайнерському підходу, спрямованому на зацікавлення дитини, та надання їй максимум інформації.

Стенди в школі.

Сучасна школа багато чим відрізняється від школи минулого. Це й технології, впроваджені до учбового процесу, і інноваційні методики викладання, і підхід до особистості учня. Але стенди в школі, незалежно від її напрямку, досі зберігають свою актуальність, стаючи більш досконалими у стилістичному та інформаційному плані. На нашому сайті ви знайдете:

Стенди для оформлення кабінетів

Стенди для вчительської

Стенди для спортивної зали

Стенди для батьків

Стенди та плакати з безпеки життєдіяльності

Оформлення класу у початковій школі

Кожен педагог, особливо той, що працює з найменшим віком, знає наскільки важливим елементом виховання є оформлення класу у початковій школі. Але багатьом вчителям та класним керівникам інколи дуже складно знайти на це час серед безлічі повсякденних робочих завдань та турботи про виховання кількох десятків дітлахів. Не переймайтесь - ми вже зробили все потрібне! У нашому каталозі ви знайдете:

Стенди з усіх необхідних навчальних дисциплін

Стенди про безпеку дорожнього руху

Класний куточок

Стенд “Ранкові зустрічі” у кількох варіантах

Куточок для батьків

Турбота про навколишнє середовище та багато іншого...

І все це у багатьох варіантах, стилістично спрямованих на наймолодшу аудиторію школярів. До того ж, ви можете замовити розробку власного дизайну. Для цього вам треба лише зателефонувати нам, та озвучити свої побажання. Решту наші професіонали виконають швидко та якісно.

Плакати для оформлення куточка з охорони праці

Охорона праці на будь-якому підприємстві є однією з найважливіших засад роботи колективу та поваги до нього. Безпека працівників для будь-якого порядного підприємця  є однією з головних корпоративних цінностей. Відомо, що найпростіший та максимально зручний спосіб інформування співробітників щодо техніки безпеки є відповідний осередок на території. Наші плакати для оформлення куточка з охорони праці є:

 

Якісними (ми виробляємо їх у власних цехах).

Цікавими (в нас працює велика команда креативних дизайнерів).

Зрозумілими (ми використовуємо кращі з ілюстрацій).

Інформативними (ми постійно досліджуємо технології подання знань).

Вигідними (наша цінова політика завжди враховує інтерес клієнта).

Купити стенди для школи

Стенди для школи відіграють важливу роль в організації навчального процесу. Шкільні плакати інформують про різні події в шкільному житті. Як приклад - це може бути інформація про майбутні урочистості, екскурсії в музеї або інших міст, зміни в розкладі, поява нових шкільних гуртків або зміна часу їх проведення і багато іншого.

Інформація, яку можна розмістити на стендах:

 • основні теореми й формули з математики і фізики;
 • таблиця Менделєєва для занять з хімії;
 • інформація про тваринний та рослинний світ для уроків біології;
 • цікаві вірші, скоромовки або короткі твори відомих авторів для уроків мови та літератури;
 • історичні події та важливі дати для занять з історії;
 • підказки по використанню комп'ютера, периферійної техніки або ж основні моменти мов програмування для занять з інформатики;
 • рекомендації з безпеки життєдіяльності, цивільної оборони і першої допомоги тощо.

Школьные стенды

Пока дети отдыхают, учителя неутомимо работают, ведь подготовка к новому учебному году - дело хлопотное. Строительные работы, обновление оформления, реорганизация дел - все это требует нешуточных усилий и огромной концентрации внимания. Наша компания с радостью поможет вам качественно и ярко оформить ваш класс стендами и плакатами. Школьные стенды, которые мы производим, проходят проверку качества на всех этапах изготовления, а именно:

Точное понимание требований заказчика.

Внимательная доработка макета до окончательного утверждения.

Изготовление на собственном производстве.

Тщательный осмотр макета перед отправкой или передачей заказчику.

Плакати в кабінет інформатики

Перспективність та важливість IT-сфери сьогодні усвідомлюють не тільки дорослі та молодь, але вже й дітлахи, які, здавалося б, щойно перетнули шкільний поріг. Саме тому вони прагнуть увійти в доросле життя вже досить освіченими в цій галузі. Допомогти їм можна замовивши наші плакати в кабінет інформатики, на яких визначено не тільки найважливіші засади предмету, але й цікаву інформацію до розмислення.

“Найбільшого успіху досягає той, хто володіє кращою інформацією" Б. Дізраелі

Нашою метою є допомогти дітям засвоїти найважливішу інформацію, а вам зробити її більш доступною для кожної дитини. Обирайте плакати у нашому каталозі, або приєднуйтесь до нас у створенні принципово нових рішень, здатних вдосконалити знання інформатики вашими підопічними.

Стенд в школе

Многие из нас со школьной скамьи помнят наиболее яркие стенды, украшавшие кабинеты наших учителей, ведь восприятие ребенка особо чувствительно к зрительным образам, картинкам и персонажам. Именно поэтому хороший стенд в школе сохраняет свою важность и актуальность и сегодня.

“Лучше один раз увидеть ,чем сто раз услышать” - восточная мудрость.

Будучи по своей природе в большинстве своем визуалами, дети склонны воспринимать информацию наглядно, посредствам ассоциаций и образов. Именно этот аспект нашей творческой работы является наиболее важным для нас. Наши дизайнеры всегда в курсе популярных у современных детей сюжетных трендов, героев и стилей.