ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

Щиро вітаємо  Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

В цей святковий день прийміть нашу  щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

День працівників освіти –  це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, в який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях.
Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція(Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers), яка відбулася 5 жовтня 1966 року в Парижі про статус вчителів. У результаті представниками ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці був підписаний документ «Рекомендації, що стосуються статусу вчителів»            ( Recommendation concerning the Status of Teachers).

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до підростаючого покоління, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України.

Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра.

 

З найкращими побажаннями,адміністрація сайту