Способи застосувати сторітеллінг на уроках

Спосіб сторітеллінга, або розповідання ситуацій, особливо результативним в еру технологій, якщо дані, що повинні засвоїти в завданнях учні, пропадають з числа інформативного гулу. Успішно вибудувана хроніка містить високий можливість освоїтися з числа учнівських аудиторії. Так як переказування ситуацій враховує вкраплення особистого або стороннього досвіду, комунікацію і чуттєве співпереживання. Повідомлення думки, а аж ніяк не тільки даних. У кілька зразків цього, так само як спосіб допускається використовувати у вправах згідно певних дисциплін.

 

Українська мова

 

На 1 з уроків запропонуйте будь-якому учневі сформувати розповідь в безперешкодну проблему, застосовуючи, наприклад, ніяк не менше ДВАДЦЯТЕ дієслів або прикметників. Або задумайтеся треба сукупної ситуацією, в якому місці будуть використані завжди знамениті класу синоніми до тексту «будинок». Допускається крім того провести експеримент з молодіжним сленгом: пошукайте спільно синоніми до тексту «класно» і підключіть їх в епопею.

 

Для чого: Подібні завдання істотно підвищують лексичний резерв, впливають в достовірність і Акуратність складу. Формують промовленою і письмову розмову. Крім того заняття якісно, ​​якщо слід зафіксувати пізнання про поодинокі частках виступу.

 

Українська та іноземна література

 

Запропонуйте учням підібрати 1-го богатиря або героїню з роботи, що вони прочитали, і зробити незначне уявлення-розповідь в проблему «Який я герой?» В уявлення має сенс ввести захоплюючі дані про богатиря, його пригоди і тієї пори, про якою учні з'ясували з роботи.

 

Для чого: Хлопці навчаються найбільш докладно демонструвати період і дії, змальовані в письменницькому творінні, аналізувати і порівнювати значущі дані, обмірковувати текстуру громадського мовлення. З метою слухачів це теж якісно: можливість цього, що ж вони пам'ятають літературний твір і певні фактори з нього, істотно збільшується. Так як зараз в фантазії зміцниться стабільна об'єднання: літературний твір - захоплююче уявлення когось в такому випадку з однокласників. Крім того заняття формує чутливий розумові здібності і вміння до емпатії.

 

Математика

 

Запропонуйте хлопцям сформувати стислі повчальні літописі про відносинах чисел. Наприклад, в завданнях, в якому місці учні навчаються складати і віднімати, вони мають всі шанси оповідати про це, так само як 2 числа (наприклад, 8 і 2) перегризлись, і виникли втрати з метою двох країв (8-2 = 6 ). А після числа знову зіткнулися і почали водити (дружбу (8 + 2 = ДЕС? ТИ).

 

Можна вживати літописі і в старших класах. Запропонуйте учням подумати треба проблемами: «Про Чим бажає Х?», «Навіщо є cos?», «Якими об'єктами мали можливість б бути трехугольніка, область?»

 

Для чого: Персоналізація чисел, точних знаків і компонентів безсумнівно допоможе хлопцям правильніше засвоїти певні зразки, складу і методи укладення питань. Крім цього, подібні забави-літопису можуть допомогти народити тренувальну атмосферу, надати перепочити перед новою дозою даних. Хлопці навчаються з ідеєю про це, що ж дисципліна - ближче, Чим може здатися на перший погляд. Так як область, наприклад, досить співвідноситися з тортиком і ситуацією, в якою хтось стирчав.

 

Історія

 

Запропонуйте учням в невеликих групах (3-4 Особи) приготувати ДЕС? ТИ-швидкоплинні мови згідно проблемі, яку вони сьогодні йдуть. Наприклад: «Один період з існування козака», «Як жилося дворянам Київської Русі?», «Як змінилися повноваження дівчат через минулі 100 року?» Невід'ємна вимога: застосування в ситуаціях конкретних історичних подат, пригод і героїв. Крім того допускається запитати учнів встановити собі в положення популярних історичних героїв і поміркувати треба альтернативами значущих висновків, що вплинули на процес автокефальної або всесвітній літописі.

 

Для чого: Спосіб навчає цілком занурюватися в ці або інші історичні етапи, переценівать значимість подій, усвідомлювати причинно-наслідкові взаємозв'язки, формує креативні асоціації: період - дії, Індивід - період