Стенди для адміністрацій, організацій, ОТГ

 Будь-яка адміністративна споруда завдяки вдалому оформленню наочними інформаційними посібниками може стати взірцем власного фірмового стилю, зберігаючи високі функціональні характеристики майданчиків для важливих публічних відомостей та рішень. Достатня кількість пластикових дощок та додаткові можливості збільшення площі носіїв інформації за допомогою коркового покриття та кишенькового оформлення зроблять зручним доступ до публічної інформації відвідувачам адміністрацій чи організацій та зменшать навантаження на персонал.
 Ми виготовляємо цілий ряд високоякісної продукції, що стане у пригоді при розв’язанні питання створення функціонального інформаційного простору вашого закладу. Співпраця з нами дозволить розширити перелік ваших особистих візуальних помічників стендами з таких розділів:
 1. Презентаційні та інформаційні плакати.
 2. Державна символіка України.
 3. Стенди для адміністрацій, сільських рад та ОТГ.
 4. Техніка безпеки, охорона праці, цивільна оборона.
 5. Куточки споживача тощо
 Завдяки стримано-діловому стилю оформлення товарів розділу ви зможете оперативно та недорого скоригувати інтер’єр вашого приміщення відповідно до актуальних подій або нових трендів дизайнерського світу.
 Серед нашої продукції легко відшукати як ексклюзивні товари, з допомогою яких ви перетворите звичайний «Куточок землевпорядника» або «Профспілковий вісник» в оригінальний елемент дизайну приміщення адміністрації, так і передбачені законодавством лаконічні знаки «Експлуатаційний вихід» чи пожежний гідравлічний знак. Власне виробництво та висока кваліфікація наших майстрів — запорука того, що в усіх випадках ви отримаєте високоякісний товар з хорошими експлуатаційними показниками.
 При виникненні додаткових питань та вимог до загального вигляду стендів ви можете зателефонувати нашим менеджерам та обговорити деталі індивідуального замовлення. Індивідуальний дизайн — безкоштовна послуга, кінцева вартість виробу залежить лише від розміру стенду та використання додаткових матеріалів декорування та захисту. Це дає можливість вам, як нашому клієнту, отримати своє замовлення за кращою ціною та в домовлені терміни. Безкоштовне доставляння при певній сумі замовлення та можливість оплати за товар при його отриманні у точках видачі відомих українських перевізників — гарантія надійності нашої фірми як партнера торговельної угоди. Дані для телефонного та електронного зв’язку шукайте у розділі «Контакти» та у верхній частині сайту.