Інформаційний портал

Стенды дешево

Хочется получить информативный, практичный и красивый, а главное дешевый стенд. Поэтому поводу в интернете гуляет интересное шуточное объявление: «Делаем ремонт быстро, качественно, не дорого. Выберите 2 условия». В этой шутке, как  и во многих других, есть здравое зерно.

Любой товар, предоставляемый на рынке, имеет себестоимость. Это затраты на сырье, производство, логистику, реклама, прибыль плюс налоги. Производитель может завышать прибыль, однако на современном конкурентном рынке нужно быть достаточно гибким в ценовой политике. На чем же можно сэкономить?

Прибыль. Если бизнес не приносит доход, достаточный затраченным усилиям, то нет смысла им заниматься.

Налоги. Всевозможные схемы обхода и снижения налогов не всегда возможны и часто не законны.

Час розваг для навчання.

У царстві звірів немає шкіл, інститутів чи будь-яких інших навчальних закладів. У тварин багато чого розвинуто на рівні інстинктів. Однак багатий досвід та науку вони отримують від спостерігання за батьками і, звичайно ж, граючи з іншими членами зграї. Гра допомагає одним звіряткам полювати, другим ховатися, а у третіх розвиває швидкість чи силу.

Людина також може використовувати ігри для навчання малюків. Зовсім не потрібно примушувати дитину до фізичних чи розумових вправ. Багато чому можна навчитися навіть не усвідомлюючи цього. Ось декілька прикладів для отримання задоволення від навчання.

Соціальний розвиток дитини.

Малеча на відміну від дорослих не має достатнього багажу знань та досвіту, тому допитливість розуму у дитини значно більша. Поки дитина знаходиться під наглядом батьків, в неї формується сприйняття світу і його поділ на добро і зло виключно із поведінки батьків та їх світогляду. Щойно дитина входить в соціум, розширюється вплив на її свідомість з боку однолітків, вчителів, лікарів, продавців, сусідів та інших людей, хто так чи інакше спілкується з дитиною. Малий індивід ще не має сформованої свідомої думки особливо, коли стикається з чимось новим. В ці моменти йому необхідний досвід дорослих або однолітків.

Самооцінка - рух до мети

Багато хто задається питанням, чому одна людина досягає бажаного, а інша не може зрушити з місця до своєї мрії. Може, то недосяжні мрії або людина докладає мало зусиль? Часто за однакових умов і в досягненні одних і тих же цілей більш впевнена в собі людина – лідер досягає більшого. Чому так виходить? Звичайно, характер особи формується змалечку, однак на нашу самооцінку можуть впливати різноманітні, як внутрішні, так і зовнішні чинники. Невдачі на роботі або навчанні, образи чи зауваження, низький рівень соціального становища можуть значно знизити самооцінку. Людина без віри не має і надії, не віриш в себе – не досягнеш мети.

Профілактика захворювань у навчальних закладах

Осіння пора дарує нам різнобарв’я і красу природи, що засинає. У цей період відновлюють роботу учбові заклади. Учні гуртуються для здобуття нових знань і досягнень. Саме у цей період ми найбільш уражені до різноманітних вірусів та захворювань. За-для убезпечення себе та свого оточення від хвороби можна виконувати превентивні заходи. Не обов’язково при цьому жменями пити вітаміни або ліки, ховатися вдома чи панікувати від будь-якого пчиху. Та до деяких порад краще дослухатись.

Різноманітні стенди.

На нашому сайті ви можете знайти безліч стендів та будь яку тематику. Це можуть бути стенди для шкіл, садочків, ВНЗ, організацій, підприємств, держустанов. У нас ви можете замовити будь-який дизайн з техніки безпеки, державних символів, інформаційних куточків, куточків споживача, охорони праці, презентаційних, інформаційних стендів, спорту та здоров’я, безпеки життєдіяльності, класні куточки, стенди для учительської та методичного кабінету. Також можна обрати наочну агітацію для різноманітних кабінетів. Окрім стендів ви можете купити таблички: повнокольорові, з плотерною порізкою, фасадні з об’ємними літерами.

Стенди з техніки безпеки

Наша компанія розробляє та виготовляє різноманітні стенди та товари з техніки безпеки та охорони праці. Ми пропонуємо інформаційні стенди знаки, таблички і плакати по охороні праці і техніці безпеки, які зроблять знаходження в приміщеннях комфортним і безпечним.  Також в нашому асортименті представлена продукція по наданню першої медичної допомоги, відеофільми по охороні праці, продукція по ЦО і пожежній безпеці.  Вся продукція виготовляється відповідно до Держстандартів та нормативних документів.

Безпека праці як умова підвищення продуктивності в організації

У коло завдань керівника будь-якого підприємства входить забезпечення безпеки праці співробітників на робочих місцях.

Забезпечення безпеки і охорони праці на підприємстві -  дуже важливий процес, строго регламентований чинним законодавством України. Від цього процесу безпосередньо залежить збереження трудових ресурсів і підвищення ефективності роботи підприємства.

Говорячи про безпеку праці, ми маємо на увазі безліч різних напрямків: техніку безпеки, електробезпека, гігієну праці, пожежну безпеку, управління безпекою праці, промислову безпеку і так далі.

На будь-якому виробничому, ремонтному або будівельному майданчику, де налагоджена сучасна система охорони праці, можна виявити спеціальні знаки, таблички, наклейки, плакати та схеми, що покликані інформувати працівників, попереджати їх про можливі небезпеки, вказувати на шляху виходу при евакуації тощо.  Замовити таку продукцію сьогодні дуже просто: металеві або пластикові таблички на замовлення можна виготовити в компанії «D-Grand». Сучасне обладнання інноваційні технології   високоякісні екологічно чисті  та сертифіковані  матеріали , дозволяють працівникам нашого  підприємства виконувати замовлення будь-якої складності.

Стенди з пожежної безпеки

Стенди по пожежній безпеці потрібні у багатьох організаціях. Вони наочно демонструють, як правильно діяти, якщо раптом виникло займання, грамотне

використання первинних засобів пожежогасінні.

Для чого вони використовуються?

Стенди дозволяють вивчити загальні вимоги пожежної безпеки, які включають : причини займання, засоби і способи пожежогасінні, як правильно діяти при пожежі в житловому будинку, на

підприємстві, громадському приміщенні і багато що інше.

Стенди для організацій

Так само, як театр розпочинається з вішалки, будь-яке підприємство розпочинається із стенду "куточок споживача". Саме на нім розміщена уся важлива інформація, яка торкається цього підприємства. Там ви знайдете реєстраційні документи компанії, її ліцензії, необхідні телефони, а також "Книгу відгуків і пропозицій". Від того, як виглядає цей стенд, багато в чому залежить і перше враження відвідувача.

Стенди для військових

Компанія D- Grand розробляє та реалізує недорогі стенди власного виробництва для військових. В асортименті нашої компанії представлені десятки армійських макетів, які розроблені на підставі статуту Збройних Сил України. Вони використовуються різними структурними підрозділами Міноборони, а також військово-патріотичними клубами і військово-спортивними організаціями .Окрім цього, їх закуповують загальноосвітні установи ("Куточок призовника"), підприємства ВПК і інші організації. Високий попит на стенди для військових пояснюється їх виховними і освітніми функціями.

Стенди для потреб Міністерства Оборони України

Наша компанія займається розробкою та виготовленням стендів, плакатів і табличок для потреб Міністерства Оборони України.

Інформаційні стенди, плакати - важливий елемент виховної та освітньої роботи з особовим складом. Дуже важливо, щоб інформація була подана наочно і легко сприймалася військовослужбовцями. Тут на перше місце виходить якість оформлення і дизайн.

Дизайнерами нашої компанії розроблено велику кількість макетів, відповідно до статутів Збройних Сил України, які успішно використовуються Міністерством Оборони. У тому числі ми реалізуємо будь-які індивідуальні дизайн-проекти.

Виготовлення стендів на замовлення

Крок до успіху і зростання попиту напряму залежить від наочної презентаціїї товару або послуги. Виготовлення стендів на замовлення, покликане вирішувати важливу задачу бізнесу - інформування клієнтів. Гарною рекламою для компанії стануть інформаційні та виставкові стенди на замовлення. Креатив компанії і уміння притягнути увагу до своєї діяльності,проявляється у оформленні і наповненні інформаційних стендів на замовлення. Тому дизайн має бути індивідуальним і оригінальним. 

Класний куточок – необхідна складова кабінету

Важливою частиною педагогічної роботи абсолютно кожного керівника є оформлення класного куточка в школі. Просто, красиво, ефектно і елегантно, оформити куточки, а також при цьому зручно і гармонійно можна, використовуючи стенди від компанії " D-Grand". Різноманітний дизайн, незвичні та всілякі форми, величина конструкцій, підвісних кишень, утримувачів, плакатів і наклейок для стендів - це гарна можливість прикрасити ваш клас по-особливому і індивідуально.