Герої нашого часу

Герої України сьогодні — не ефемерні літературні персонажі й не головні дійові особи блокбастерів. Наші герої знайомі та реальні, вони ще вчора жили в сусідньому будинку чи дворі, ходили разом з нами вулицями наших мирних сіл, містечок та мегаполісів. Доля розпорядилася так, що вчорашні випускники шкіл й вишів, фахівці з різних галузей економіки України наряду з професійними військовими головною метою свого життя зробили звільнення рідного дому від навали підлого сусіда.
На передовій та в тилу, в окопах та на командних пунктах, за штурвалами літаків та кермом автомобілів, на танковій броні чи артилерійських установках наші юнаки та дівчата власноруч творять та пишуть новітню історію України.
 Війна, яка у 2014 році прийшла на наші землі і зараз вступила у свою найактивнішу фазу, миттєво перетворила наших вчорашніх хлопчиків в мужніх чоловіків, мирних працівників та службовців — в справжніх відданих захисників Батьківщини.
 Війна народжує нових героїв – війна й забирає кращих з них. Подвиг кожного з полеглих українців назавжди лишиться на сторінках літописів сучасної української історії. Оповіді про багатьох з них стануть сюжетними основами нових документальних та кінофільмів, ляжуть рівними рядками літер літературних дописів, будуть темами чисельних статей на шкільних стендах та плакатах історичних музеїв.
 Погляди в вічність, викарбувані на меморіальних плитах, не дадуть стерти з народної пам’яті жодну історію звільнення української землі,  жодне ім’я з когорти героїв нашого часу. Надто дорогу ціну ми платимо за свою свободу. Мужність та самовідданість кожного зі славетних синів України, які стали на захист батьківського дому — приклад незламного духу та стійкості української нації. Ми непереможні, доки в кожному домі, в кожній адміністративній чи навчальній будівлі, в кожному українському серці знайдеться куточок пам’яті безсмертних подвигів наших захисників.
 Хоча б на хвилинку зупиніться біля шкільного стенда з портретом випускника в траурній рамці або поруч з історичним плакатом з описом славного бойового шляху n-ної військової бригади. Не пройдіть мимо меморіальної або адресної таблички на сусідньому будинку з ім’ям героя, який ще вчора ходив з вами вулицею, названою у його честь.
 Пам’ятати про цих людей та їх бойових побратимів — важлива місія тих, хто завдяки їм залишився живим та вільним. Як виробники стендів, ми беремо активну участь в процесі вшанування пам’яті полеглих героїв та віддаємо належну шану живим героям України. Наочне підтвердження цього факту — на нашому сайті:
 — історичні плакати;
 — інформаційні тематичні стенди;
 — презентаційні стендові комплекти;
 — куточки пам’яті;
 — адресні таблички.