Як організувати цивільний захист у закладі освіти

Забезпечення заходів цивільного захисту навчальних закладів покладено на департаменти освіти, й існує чіткий план дій, якого мають дотримуватися керівники шкіл при розв’язанні питання, як організувати цивільний захист у закладі освіти.
 Розпочати варто з контролю за станом споруд цивільного захисту. Слід підготувати укриття, оприлюднити важливі відомості на інформаційних стендах, в соціальних месенджерах та інших вебресурсах, табличками та знаками позначити шляхи евакуації в сховища та місце входу і виходу з нього. Це дасть можливість у разі звучання сигналу повітряної тривоги швидко та організовано здійснити евакуацію шкільного колективу в зону відносної безпеки.
 На випадок радіаційної або хімічної загрози у навчальному закладі має бути ресурс засобів відповідного захисту — не менше 80 % від потреби. Відповідальність за наявність цих захисних пристосувань лягає на керівника закладу.
 Проведення тренувань з евакуації учнів, педагогів та персоналу освітнього закладу в укриття — одна з вимог чинного законодавства України та дія, яка дозволить виявити всі вразливі місця в організації цього процесу. За потреби варто придбати додаткові таблички з вказівниками напрямку руху при евакуації та написами-ідентифікаторами входу в сховище, інформаційні пластикові дошки, які дозволять закрити усі інформаційні питання.
 Наш сайт — якраз те місце, де ви зможете недорого купити різноманітні наочні посібники, тематичні плакати, таблички, вивіски — такі потрібні засоби організації безпечного навчального простору. Інструкції з детальним описом надання першої медичної допомоги, рекомендації щодо дій населення під час виникнення загроз життю та здоров’ю — одні з популярних рекомендованих та життєво необхідних стендів з розділу «цивільний захист», які в широкому асортименті завжди є в наявності в каталозі продукції нашого підприємства. Такі куточки інформації й навігаційні та вказівні знаки та таблички дозволять дати повноцінну й ефективну відповідь на запитання, як організувати цивільний захист у закладі освіти.
 Створюйте план роботи, призначайте відповідальних за окремі її ділянки, будьте готові до контролю та моніторингу зі сторони місцевих департаментів освіти. А ми завжди готові допомогти в організації та інформаційній підтримці будь-яких шкільних заходів, структурних перебудов та вдосконалень. Завдяки власному виробництву забезпечуємо високу якість наших стендів, банерів, табличок, вивісок…
 Доставляння здійснюємо по території всієї України.