Які стенди повинні бути у вчительській

 Праця вчителя має свої специфічні особливості, несе певне психологічне навантаження, тому стиль оформлення учительської як основного місця знаходження вчителів між заняттями та уроками повинен бути витриманим в спокійних світлих кольорах та передбачати той мінімум меблів, що зроблять працю та відпочинок співробітників максимально комфортними. Цій же цілі покликані слугувати й стенди для учительської, наявний перелік яких обумовлюється такими чинниками, як регламентація законодавчими актами та життєва необхідність. Практичний досвід дозволяє нам включити до переліку стендів, які повинні бути у вчительській, такі наші вироби:
 — куточок методиста;
 — стенди з графіками та розпорядком роботи кадрових одиниць та підрозділів закладу;
 — загальна інформація з показом подій поточного життя колективу;
 — організаційні стенди для вчителів.
 Лаконічність та змістовність у подачі матеріалів грає важливу роль для досягнення кінцевої мети інформування вчителів, а якість та доступність нашої продукції давно схиляє чашу терезів при виборі стендів для учительської в сторону нашого підприємства.
 Зонування приміщення учительської сприятиме підвищенню комфортності приміщення, і тут у пригоді, крім меблів, можуть стати стенди. Правильне їх розміщення та гармонійне поєднання з іншими предметами інтер’єру обов’язково створять комфортну зону для перебування, відпочинку та ефективної роботи педагогічного колективу.