Разом до перемоги!

Гуманізм та людяність, справедливість та патріотизм — речі, які характеризують чесних, щирих та порядних громадян й цінуються у будь-якому суспільстві. Людей-патріотів, які пропускають через свої душі та серця усі незгоди та здобутки свого народу, які небайдужі до долі власної держави, на українській землі було багато в усі історичні епохи. Саме їхні біографії — яскравий приклад для наслідування молоддю, саме їх образи люблять увіковічню вати митці та літератори як зразки справжнього патріотизму.
 Завдяки документальним та художнім відтворенням історично важливих подій ми уявляємо, як важко жити в перехідні періоди та під час військових протистоянь. А завдяки підлому сусіду маємо реальне уявлення про життя в умовах іноземної агресії. Війна так чи інакше увійшла в будинок кожного українця, і світ побачив, що патріотизм для нас — не порожній звук, а справжнє, глибоке почуття відданості своїй Батьківщині. Наші хлопці та дівчата, чоловіки та жінки не лише вивчають , а й творять історію сучасної України. Неймовірними зусиллями та ціною власних життів наші захисники щодня доводять, що ми жили, живемо й будемо жити з Україною в серці.
 Імена полеглих героїв обов’язково будуть увічнені на пам’ятних табличках на стінах будинків, де вони народилися, на стендах навчальних закладів та музеїв. Після війни ми побачимо таблички з назвами нових вулиць, які будуть нагадувати про тих, хто назавжди пішов у небо задля захисту України.
 В умовах тих викликів, які диктують суворі реалії сьогодення, патріотизм став життєво необхідним, як сонце, вода та повітря. Віримо, що не за горами той час, коли вулиці усіх українських міст та сіл прикрашатимуть офіційні кольори державних символів України та барвиста мозаїка українських оберегів. У нас попереду багато справ, ми просто зобов’язані дочекатися нашої перемоги. А далі — відбудуємо та зробимо ще кращою нашу Україну. Мобілізуємо для цього всі наші сили та ресурси.
 А зараз — можна трішки помріяти, як ми йдемо тихими спокійними вуличками і ніщо не нагадує про війну. Сонячними зайчиками підморгують таблички на будинках, регулюють рух автомобілів чіткі дорожні знаки, запрошують до кафе та супермаркетів рекламні банери, заманюють  креативними вивісками офісні центри. Страшний неспокійний період залишиться у спогадах, на музейних та шкільних стендах, у всесвітній павутині та в зміцнілому в душі кожного українця почутті любові та поваги до рідної країни та її мужнього народу.