Сучасне оформлення коридорів школи

Якщо з якихось причин вам доведеться відвідати певну кількість середніх навчальних закладів, ви звернете увагу, що коридори багатьох з них споріднює одна річ — блідо-зелені, блякло-рожеві або невиразно-голубі шкільні стіни. Типові плани евакуації, типові одноманітні наочні засоби створюють нерадісну буденну атмосферу, яка точно не сприяє розкриттю творчих потенціалів школярів і формуванню їх правильних життєвих світоглядів.
 Стіни шкільних коридорів — це майданчики для розміщення засобів візуального спілкування, місця трансляції знань та життєвих цінностей. Хочете, щоб діти вірили у свої можливості й розуміли, що перед ними відкритий цілий світ? Розкажіть їм про це, підберіть вдалі образи та приклади, донесіть сутність основних життєвих принципів освіченої та самодостатньої особистості на інформаційних засобах оформлення стін шкільних коридорів. Постійне попадання в поле зору такої інформації на привабливих стендових носіях буде сприяти тому, що діти візьмуть її на озброєння і підсвідомо прагнутимуть до самовдосконалення.
 Звичайні дошки оголошень можуть стати живим куточком візуального спілкування. Підберіть зручне місце, за допомогою гармонійного поєднання кольорової гами стін та плакатів освіжіть простір. Дайте дітям донести до однолітків свою важливу інформацію на магнітних, маркерних або коркових дошках. Офіційні розпорядження то оголошення, куточки для батьків теж знайдуть місце на подібних інформаційних порталах — площа стін шкільних коридорів дозволяє розмістити багато джерел різноманітної інформації.
 Окрасою шкільного коридору стане карта країни, регіону або велика мапа світу. Обов’язково приверне увагу дітей карта області з нанесеними на неї пам’ятними місцями та туристичними маршрутами. Такий наочний засіб може надихнути дітей на прекрасну літню подорож з класом або батьками.
 Виставкові експозиції — обов’язковий елемент сучасного оформлення шкільних коридорів. Існує багато видів кріплення творчих робіт дітей та світлин зі шкільних заходів й змагань, які допоможуть створити креативні куточки творчості та демонстрації досягнень учнів.
 Якщо вам як і нам, не байдуже, який вигляд має сучасне оформлення коридорів школи, ми будемо раді вдихнути свіжий струмінь в мистецтво декорування шкільних стін. На сайті компанії багато зразків оригінальних плакатів різноманітної тематики та призначення, а наші майстри завжди готові до втілення нових ідей оформлення ексклюзивних стендових конструкцій. Будьте на крок попереду часу — втілюйте концепцію НУШ не лише в оформленні приміщень початкової школи.