Виготовлення таблички на будинок

Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички: таблички  для кабінетів;  таблички на двері;  фасадні таблички; таблички на замовлення. Ці таблички фахівці нашої компанії можуть виготувати із пластику та композиту.

       Таблички на будинок із пластику.

Найбільшою популярністю серед замовників користуються  таблички  з пластика.
Наша компанія виготовляє пластикові  таблички на будинки (будинкові знаки) з високоякісного пластику  німецького виробництва  товщиною 3мм або   4мм.  Табличка покривається плівкою, на яку наноситься зображення.
І пластик, і плівка призначенні для зовнішнього застосування в рекламі. Такі адресні таблички стійкі до атмосферного впливу, мають привабливий зовнішній вигляд і будуть довго слугувати вам.


Таблички на будинок з композиту.

     Ми пропонуємо нашим клієнтам будинкові знаки з алюмінієвого композиту. Алюмінієвий композит - це дуже міцний матеріал, не схильний до корозії, не деформується. Він покривається повнокольоровим друком на плівці аракал. Для якіснішого захисту таблички покриваються антивандальною плівкою. Власне виробництво дозволяює нам робити будинкові знаки якісно і швидко.

 

     Наші дизайнери  креативно підійдуть до створення художнього образу ваших табличок, показчиків, які внесуть індивідуальність і оригінальність в оформлення закладів освіти, житлових будинків, вулиць та міст. Ви можете замовити таблички та показчики з декоративними елементами: української символіки, символів-оберегів, векторних і растрових зображень. Такі таблички  виконують не тільки інформаційну функцію, а й служать прикрасою і захистом для будинку і його мешканців.

 

Наша компанія запрошує до співпраці  на взаємовигідних умовах  керівників підприємств, організацій, установ, юридичних та фізичних осіб, які, згідно зі своїми посадовими обов’язками, відповідальні за наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками, назв вулиць, провулків.

Ціни, подані на сайті, дійсні для роздрібних замовників, оптові ціни починаються при замовленні від трьох табличок (про оптові ціни дізнавайтесь у менеджерів).       Наші дизайнери виконають ваші замовлення табличок, показчиків відповідно до стилю ваших приміщень  та  архітектури  споруд та вулиць.

Для замовлення адресної таблички і покажчиків телефонуйте за номером телефону нашого сайту.    Наші фахівці  проконсультують вас з усіх питаннь, узгодять з Вами матеріали, розміри, ціни та основні параметри по замовленню товару.

Ми зробимо доставку по всій Україні і не тільки у великі міста - Київ,Львів, Харків, Камянець-Подільський, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Полтаву, Кривий Ріг, Одесу, Кіровоград,  але й по області в територіальні громади, села та селища. Доставляємо зручним для Вас способом. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.