Замовити стенди для школи, ліцею дитячого садочка, ДНЗ

У компанії D-Grand Ви можете замовити дитячі стенди будь-якого призначення, типу і формату. Сфера застосування нашої продукції дуже широка: це можуть бути стенди для дитячого саду з інформацією для батьків або ж стенди для школи з розкладом, меню їдальні, інформацією про здачу іспитів, інструкціями з пожежної безпеки і т. д. Також такі конструкції використовуються в будь-яких приватних закладах, де передбачається проведення занять з дітьми: наприклад, в гуртках, танцювальних студіях.

Стенди для дитячих садків

Існує кілька основних видів стендів для дитсадка, ясел та інших ДНЗ:

З розкладом або меню. У цьому випадку інформація розміщується надовго, а тому завдання такого стенду - щоб аркуші паперу щільно прилягали до кишеньок і не могли легко бути відкріплені без відома адміністративного персоналу.

Стенди для виробів і малюнків. В даному випадку важливий швидкий і легкий процес закріплення дитячої творчості на дошці, тому краще вибрати стенд з акриловими поличками.

Куточок вихователя, стенди для ДНЗ з інформацією для батьків. Такі щити можуть замовлятися будь-якого формату та розміру, а також колірної гами. Зазвичай куточок вихователя розміщується або в загальному коридорі, або в кожному класі окремо.

Стенди для шкіл

Відмінність стендів для школи полягає в тому, що такі інформаційні щити зазвичай відразу оформлені в певній тематиці:

Підготовка до ЗНО, ДПА та інших іспитів. Розміщується інформація з загальними рекомендаціями і розкладом.

Меню їдальні. Такі шкільні стенди повинні дозволяти максимально просто міняти інформаційні листки.

Тематичні щити з фотографіями. Наприклад, дошки пошани. В даному випадку щити виконуються з великою кількістю кишень або куточків для фотокарток.

Всі наші стенди відрізняються легкістю і компактністю, що дуже важливо з точки зору швидкості монтажу, обслуговування і техніки безпеки в дитячому закладі. Відмітна особливість конструкцій - в них досить просто замінювати інформаційні матеріали (не потрібно нічого довго приклеювати для розміщення).

Звертайтеся в компанію D-Grand, якщо вам потрібно замовити один або кілька інформаційних стендів для дитячого садка, школи або тематичного гуртка. Ми працюємо по всій території України за допомогою поштових служб. Ми запропонуємо оптимальний формат, забарвлення і розмір виробу, а також здивуємо Вас приємними цінами та знижками.