Коронавірус (COVID-19): профілактика захворювання

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Купити стенди з ковід-19

У нашому житті є пріоритети, які незмінні протягом усього періоду існування людства. Одним із них є здоров’я дитини. Особливої актуальності це питання набуває в період пандемії. Питання: «Як захистити дітей, себе та рідних від коронавірусної хвороби?» хвилює кожного жителя планети.          Дошкільні заклади освіти, як перша складова системи, повинні закласти у дитячу свідомість ту поведінкову базу знань та звичок, пов’язаних зі здоров’ям, що залишиться з людиною на все життя. Створенню такої основи сприятиме правильно організований інформаційний простір в дитячому колективі.

Плакати з профілактики коронавірусу є одним із найважливіших посібників, які знайомлять батьків, персонал з рекомендаціями МОЗ; розвіюють численні міфи, пов'язані з цією хворобою і способами її лікування, надають чіткий перелік симптомів захворювання; забезпечують алгоритм дій на випадок виявлення у себе або рідних ознак захворювання.

    Стенди «Здоров’я дитини», «Як захиститися від коронавірусу», «Коронавірус: профілактика інфікування», «Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19», «Як правильно мити руки» розроблені нашими дизайнерами, спроможні стати помічниками і дітей, і вихователів в процесі виховання тих гігієнічних навичок та звичок, які захистять від коронавірусної інфекції.

Улюблені казкові та мультиплікаційні персонажі, зображені на наших стендах, мотивуватимуть ваших вихованців до правильних дій та вчинків, направлених на турботу про власне здоров’я.

  Наші стенди показують весь спектр тем, що допомагатимуть малюкам адаптуватися до реалій нашого сьогодення.  Саме тому в приміщеннях  дошкільних закладів освіти повинна бути наочність, як плакати щодо профілактики  коронавірусу, санбюлетень «Коронавірус», таблички «Вхід без маски заборонено», «Мийте руки» та інші. Призначення таких посібників – ознайомити дітей з алгоритмами дій у цих складних для них і дорослих умовах. Чітко, доступною мовою їм пояснюють, які заходи профілактики та карантині обмеження дієві в боротьбі з Covid-19.

Отримавши зрозумілі для них завдання, діти почуватимуться впевненіше. Адже інструкції покажуть їм, що дорослі контролюють ситуацію й що вони можуть допомогти у цій важливій справі. Саме тому плакати Ковід-19 розміщують у приміщеннях ДНЗ.

    Дитина має право бути захищеною незалежно від місця проживання, статусу батьків, а також багатьох інших чинників, які впливають на нас у житті. На допомогу вихователю і батькам пропонуємо різноманітні стенди з  корисними  порадами  щодо збереження та покращення здоров’я.