Захист від Covid-19

Не зважаючи на те, що світова спільнота вже не перший місяць тримає оборону та здійснює профілактичні заходи для запобігання масовому інфікуванню новим видом вірусу, Covid-19 не здає своїх позицій та продовжує наступ на людство. Хоча потреба в перевіреній інформації задоволена масовими публікаціями в періодичній пресі та на теренах інтернетних ресурсів, не буде зайвим за допомогою стендів «Захист від Covid-19» продублювати важливі відомості, які допоможуть у боротьбі з підступним недругом здоров’я.
 Як правильно мити руки, якої дистанції дотримуватися в громадських місцях, як правильно носити маску, що робити у випадку погіршення самопочуття — відповіді на ці питання давно доступні широкому загалу, але зайве їх нагадування на стендах для оформлення шкільних коридорів, фойє установ та закладів стимулюватиме бажання людей слідувати рекомендаціям професіоналів та допоможе вберегти певну частину людей від зараження.
 Можливість використання стендів з кишеньковим оформленням дозволяє присвятити недузі та її збуднику окрему колонку на інформаційних майданчиках «куточок здоров’я» або «щоденні новини» та в режимі реального часу контролювати епідеміологічну ситуацію в колективі.