Стенди на патріотичну тематику

Знайдено: 1 - 24 серед 140 товарів

Стенди з патріотичного виховання

На сьогоднішній день, патріотичне виховання в Україні має вирішальне значення. Знаходячись у стані гібридної війни вже більше п’яти років, наша держава потребує нашої допомоги. Саме тому, патріотичне виховання - це обов’язок кожного вихователя та вчителя у дитячому садочку чи школі. Воно є обов’язковою складовою виховання юного покоління. Сформоване на прикладах історії становлення Української державності, досягнень у науці, спорті, культурі, патріотичне виховання забезпечує всесторонній розвиток особистості, виховання справжнього патріота своєї держави, який може мислити самостійно та обирати діяльність, яка пов’язана з процвітанням нашої держави.

Один із кращих способів звернути увагу сучасних дітей на ту чи іншу інформацію - розмістити цю інформацію на тематичних стендах. Наша компанія D-Гранд пропонує вам стенди з патріотичного виховання у широкому асортименті. Ознайомитися з прикладами стендів, створених нашою командою, ви можете на нашому сайті:

  • Стенд “Славетні Українці”.
  • Стенд “Революція гідності, герої не вмирають”.
  • Стенд “Відроджуємо звичаї та традиції”.
  • Композиція “Карта України” з духовними скарбами України”,
  • Стенд “Ті, хто боролися за свободу і незалежність України”.
  • Банер “Любов до Батьківщини починається з родини”.

За вашим бажанням, наші професійні дизайнери розробляють для вас індивідуальний дизайн стенду, оснований на ваших побажаннях щодо розміру, шрифту, зображення, тексту, кількості прозорих кишеньок для змінної інформації. Ви можете замовити як один єкземпляр, так і цілий комплект стендів у єдиному стилі, який чудово впишеться в інтер’єр вашого навчального закладу. 

Всі наші наочні посібники розроблені та виготовлені згідно інноваційним підходам до педагогіки, психології, а також законам сприйняття та кольорової гами. Під час створення макетів, наші дизайнери використовують зображення та кольори, які приємні дітям, та які найбільше підходять саме вашому закладу освіти. Щоб отримати додаткову інформацію, телефонуйте нашому консультантові за контактним номером телефону. Наша доставка працює по всій Україні!