Стенди для батьків в ДНЗ

Знайдено: 1 - 24 серед 30 товарів

Стенди-куточки для батьків - це один з найкращих способів обміну інформацією між батьками дітей та вихователями в дитячому садочку. Добре налагоджений контакт між педагогічним колективом та батьками вихованців садочків дуже важливий, і створення інформаційних куточків для батьків дозволяє доносити важливу інформацію у найкращому вигляді. Наша компанія D-Гранд вже більше десяти років займається розробкою стендів, банерів, табличок та наліпок для дитячих садків. Наші професійні дизайнери, за роки продуктивної роботи, створили величезну кількість креативних наочних посібників, які прикрашають дошкільні заклади освіти по всій території України. Ми знаємо всі секрети візуального сприйняття інформації, тому наші стенди користуються великою популярністю серед постійних та нових клієнтів.

На сайті D-Гранд ви можете ознайомитися з прикладами виповнених нашими професійними дизайнерами робіт по темі “Стенди-куточки для батьків”:

  •  Стенди “Інформація для батьків” з клік-системою.
  •  Банери “Поради батькам”.
  •  Комплекти стендів “Відповіді на питання батьків”.
  •  Універсальні банери для куточку батьків.

Створюючи розвиваюче середовище, вихователі та педагоги бажають зробити його максимально інформативним, багатим на різні тематики, з достатньою кількістю дидактичних матеріалів. Всі компоненти цього середовища повинні поєднуватися між собою креативним художнім рішенням, що забезпечує продуктивне спілкування між дітьми, їх батьками та педагогами. Ми допоможемо вам у створенні інформативного простору, який підійде саме вашому освітньому закладу.

Ви можете купити стенд для куточку батьків з готовим дизайном або замовити його індивідуальне виготовлення. Наші спеціалісти розроблять для вас ексклюзивний дизайн згідно вашого технічного завдання та особливостей вашого закладу освіти. Ви можете змінювати колір фону та тексту, зображення на стенді, кількість прозорих кишеньок та їх розмір, наявність інтерактивних та ігрових елементів. За детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів за контактним номером мобільного телефону. Чекаємо ваших замовлень!