Стенди для кабінету історії України

Знайдено: 1 - 24 серед 89 товарів

Стенди у кабінет історії України та всесвітньої історії

Щоб не повторювати помилок минулого, кожна людина повинна знати історію не тільки свого народу, але й усього світу. У школах вивченню історії приділяється велика увага і учням приходиться вчити безліч пам’ятних дат та відомих історичних діячів. Як запам’ятати всю цю інформацію? На допомогу вчителям та школярам приходять стенди у кабінет історії України та всесвітньої історії, які містять найголовнішу інформацію по темі - пам’ятні дати, історичні карти та таблиці, періодизація, тощо. Особливо, такі наочні посібники стануть в нагоді перед єкзаменами у середній та старшій школі та у підготовці до ЗНО.

Наша компанія  D-Гранд займається виготовленням стендів для оформлення школи вже більше десяти років. За цей період ми встигли створити безліч креативних та сучасних наочних посібників та оформити школи з усіх куточків України. На нашому сайті ви можете ознайомитися з прикладами макетів, які були виповнені нашими дизайнерами:

  •  “Славетні українці”.
  • “Основні періоди історії України та всесвітньої історії”.
  • “Эпоха козацтва”.
  • “Давня історія України”.
  •  “Основні періоди всесвітньої історії”.
  • “Державна влада в Україні”.

На таких стендах розміщена тільки актуальна інформація, оформлена згідно всіх правил візуального сприйняття. Зрозумілі таблиці та графіки дозволяють легко та швидко запам’ятати новий матеріал, а яскраві зображення привертають увагу навіть не зацікавлених учнів. Це лише деякі з прикладів стендів для кабінету історії, і ви можете замовити будь-який дизайн на основі цих макетів. Ви можете обрати будь-який розмір, колір, кількість прозорих кишеньок на стенді а також  шрифт, мову та текст. Щоб замовити розробку індивідуального стенду, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону. 

Завдяки власним потужностям виробництва, ми можемо перевіряти якість виробництва на кожному з його етапів. Для виготовлення наочних посібників ми використовуємо тільки безпечні, екологічні фарби та полівінілхлорид найкращої якості. Завдяки наявності міцної термоплівки, наші вироби не втрачають яскравості кольорів навіть після багатьох років єксплуатації. Щоб переконатися в усіх перевагах співробітництва з нами, телефонуйте нам та робіть замовлення вже сьогодні. Наша доставка працює по всій Україні!