Стенди для бібліотеки та музею

Знайдено: 1 - 24 серед 47 товарів

Оформлення музею школи, бібліотеки стендами

Чому оформлення музею школи, бібліотеки стендами має таке важливе значення для навчального закладу? Якщо ви задумуєтесь над цим питанням, то інформація, яку ви знайдете у цій статті, буде для вас актуальною. Сьогодні, у вік глобальної комп'ютеризації, все менше дітей читає книги та ходить у музеї. Адже є інтернет, аудіокниги, фільми. Мислення дітей становиться “кліповим”, тобто їм цікаво сприймати інформацію, яка подана візуально та у яскравих образах. І наявність креативних стендів у бібліотеках та музеях закладів освіти дозволяє звернути увагу школярів та прищепити їм любов до читання художніх та спеціальних творів, а також до вивчення інформації, яка подається у музеях.

Окрім того, наявність стендів у музеях та бібліотеках школи значно покращують інтер’єр та роблять його більш сучасним. Саме тому дизайн стендів повинен бути привабливим та яскравим, створеним за всіма правилами візуального сприйняття та з урахуванням усіх модних тенденцій. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію та слідкують за всіма інноваціями у сферах педагогіки, психології та законів сприйняття. Бездоганне володіння секретами своєї професії, наявність профільної освіти та баторічного бекграунду - саме такими є вимоги до команди наших дизайнерів. Ознайомитися з прикладами стендів, виготовлених нашими дизайнерами, ви можете на нашому сайті D-Гранд:

  • Українські письменники”.
  • Стенд-стрічка з цитатами.

  • Комплект стендів “Бібліотечні новини” та “Куточок споживача”.
  • “Поради бібліотекаря читачам-школярам.
  • “Бібліотечний вісник”. 

Для виготовлення стендів, ми використовуємо тільки екологічні та високоякісні матеріали. Наші пластикові стенди можуть бути виготовлені за вашим індивідуальним замовленням, у такому випадку вам необхідно лише зв’язатися з нашим спеціалістом та надіслати нам необхідні для роботи матеріали - текст, зображення. Ви можете вибрати будь-який розмір наочного посібника, його колір, шрифт, наявність прозорих кишеньок для змінної інформації, їх кількість та розмір. Завдяки індивідуальному дизайну, створеному з урахуванням всіх особливостей навчального закладу, стенди для музеїв та бібліотек у школі стануть не тільки чудовою прикрасою інтер’єру, але й спонукають школярів до відвідування музеїв та бібліотек. Чекаємо ваших замовлень!