Стенди для дитячого садочка

Стенди для ДНЗ

Стенди для ДНЗ - це обов’язковий елемент інтер’єру, який є дуже важливою складовою як виховного, так і навчального процесу. Презентаційні стенди, куточки для батьків, стенди для творчості, навчальні стенди, наліпки та таблички - саме це створює у дитячому садочку ту особливу, казкову атмосферу, “розповідає” батькам та гостям закладу про його історію, життя колективу та вихованців садочку. Кожен із цих стендів грає роль не тільки носія важливої інформації, але й чудово корегує інтер’єр, робить його більш сучасним та креативним. Стенди для ДНЗ, правильно оформлені з точки зору геометричної відповідності, кольорової гами та правил візуального сприйняття, приємно роздивлятися та читати, інформація на них запам’ятовується швидко та легко. 

Наша компанія D-Гранд пропонує вам безліч варіантів стендів для оформлення дитячих садків та створення унікального стилю у закладі. Ознайомитися з нашим асортиментом ви можете на однойменній сторінці нашого сайту. Тут ви знайдете:

 • “Державні символи України” та патріотичні стенди.
 • Інформаційні стенди.
 • Стенди “Здоров’я дитини”.
 • Комплекти стендів для оформлення куточку батьків.
 • Стенди з безпеки життєдіяльності.
 • Банери для оформлення їдальні.
 • Стенди-набори для груп.
 • Комплекти стендів “Права дитини”.
 • Стенди для творчості.
 • Наліпки на шафи.

Наші фахівці с радістю створять для вас індивідуальний стенд за вашим техзавданням.  При розробці дизайну, клієнти нашої компанії мають змогу працювати безпосередньо з дизайнером напряму, а також вносити корективи у макет на будь-якому етапі. Завдяки власним виробничим потужностям, ми можемо контролювати якість роботи на кожному з етапів виготовлення. Наша доставка працює по всій Україні, і ви отримаєте своє замовлення максимально швидко. Для кожного з наших клієнтів у нас завжди є цікаві пропозиції та дійсно вигідні знижки. Звертайтеся до нас та робіть замовлення вже сьогодні. Ми чекаємо на вас!

Обираючи дитячий садок для своєї дитини, батьки віддають перевагу привітним та професійним вихователям, сучасному підходу до навчання, комфортним та затишним умовам у садку. Безсумнівно, оформлення дитячого садка грає дуже важливу роль, це необхідно, щоб діти почували себе, як вдома. Оформлення ДНЗ стендами - це завжди гарна ідея, і наша компанія D-Гранд готова запропонувати вам широкий асортимент яскравих та креативних стендів. Такі пластикові стенди стануть чудовим доповненням інтер’єру, звернуть на себе увагу батьків, діточок та гостей закладу. Наочні посібники можуть бути як навчального, так і інформаційного характеру, наприклад, відомості про дитячий садок, кількість вихователів, найближчі заходи, тощо. На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете стенди для ДНЗ на різну тематику:

 • Куточки для батьків.
 • Стенди для творчості.
 • Стенди “Державні символи України”.
 • Комплекти наочних посібників з безпеки життєдіяльності.
 • Стенди-набори для груп.

Окрім цього, ми пропонуємо широкий вибір наліпок на дитячі шафи, комплекти банерів для оформлення кабінету логопеда, доктора та психолога, стенди для фойє та коридорів, банери для їдалень. Наші стенди виготовлені згідно всіх правил візуального сприйняття, вони яскраві, мають барвисті зображення, картинки з улюбленими казковими героями та персонажами з мультфільмів, всілякі інтерактивні елементи. Наочні посібники розроблені спеціально для маленьких діточок, і навіть діти, які ще не вміють читати, зможуть отримати та запам'ятати інформацію зі зрозумілих картинок.

Не менш важливе колірне рішення стендів для ДНЗ, оскільки кольори здатні викликати певні емоції і на інтуітивному рівні формувати ставлення до тієї чи іншої ситуації. Саме тому, стенди для дитячих садочків повинні бути оформлені в яскравих та насичених кольорах, які подобаються дітям. Ідеально, якщо на стендах присутній сюжет у вигляді коміксу, адже саме так інформація запам’ятається краще всього.

Ми пропонуємо вам безкоштовну розробку дизайну за вашим технічним завданням та з урахуванням всіх ваших побажань. У нас завжди є цікаві знижки як для наших постійних клієнтів, так і для нових. Наша доставка працює по всій Україні!

У нас вы можете заказать стенды для детского сада. Изготовление у нас происходит на собственном производстве, а это значит, что вы не будете переплачивать, покупая напрямую у производителя. Мы можем помочь вам с дизайном для оформления стендов в детском саду. Для этого у нас работают высококвалифицированные дизайнеры, которые специально для вас разработают индивидуальный дизайн. 

Стенды для детсада часто заказывают для родителей, ведь они хотят для своих детей самой лучшей обстановки. Информационные стенды для родителей в детсаду также послужат хорошим средством для донесения ознакомительной информации. 

Помимо этого у нас можно приобрести стенды для творчества ребенка. Детям приятно когда их хвалят, а еще лучше когда их творчество не остается незамеченным, а выставляется на всеобщее обозрение.