Стенди державні символи України

Знайдено: 1 - 24 серед 108 товарів

Стенди з Українською символікою є важливою частиною оформлення інтер’єру для навчальних закладів, таких як дитячі садки, школи, вищі навчальні заклади та різні державні установи. Змалку ми повинні привчали маленьких українців до символіки своєї держави, таких як герб, гімн та прапор нашої держави. Стенди з символікою нашої держави формують знання про нашу історію, сучасну Україну і виховують з дітей патріотів своєї держави. Такі стенди прикрасять тематичні заходи та державні свята.

Ці стенди виконуються у традиційних кольорах прапора України. Жовтий символізує колосся пшениці, пшеничне поле та соняшники, а блакитний в свою чергу безхмаре та яскраве небо. Зазвичай у цих стендах також присутній червоний колір, що символізує калину та маковий цвіт. Привабливе оформлення дуже добре підійде до будь-якого інтер’єру, прикрасить та доповнить його і додасть патріотизм та урочистість. Матеріалом виготовлення стендів є пластик ПВХ товщиною 4 мм. Для вас компанія D-Grand пропонує вибір макетів та шаблонів та будь який смак.

Державний Гімн України, який прийняла Верховна Рада 15 січня 1992 року і затверджений президентом Леонідом Кучмою у Конституції України від 6 березня 2003 року.

Державний Прапор України – стяг жовто-блакитного кольору, що прийнятий та затверджений в Україні Верховною Радою 28 січня 1992 року.

Державний Герб України – золотистий тризуб на синьому фоні. Герб прийнято і затверджено 19 лютого 1992 року.

Державними святами в Україні, затвердженими в законах є Новий Рік, Різдво Христове, Міжнародний день жінок, Пасха, День праці, День перемоги, День Конституції, День Незалежності, день захисника, католицьке Різдво.

Окрім макетів, що представлені на сайті ви можете замовити розробку індивідуального шаблону з символікою держави. Також ви можете замовити стенд з символікою рідного міста, села чи іншого населеного пункту. Саме для вас ми можемо підібрати цікаві зображення та інформацію. Якщо бажаєте замовити стенд – просто зателефонуйте, чи залиште замовлення, заповнивши форму на сайті.