Стенди для оформлення коридору школи

Знайдено: 1 - 24 серед 87 товарів

До одних з найважливіших видів оформлення інтер’єру школу відносяться презентаційні стенди – візитка школи. Цей вид стенду ви можете купити в нашому магазині. Вибрати ви можете стенд з багатого вибору варіантів, які представлені на сайті. Зміни у стенд, якщо розмір залишиться без змін, безкоштовні. Якщо ви не змогли знайти стенда до вподоби, зверніться до нас, та наші дизайнери розроблять для вас індивідуальний дизайн цілком безкоштовно.

Матеріал стендів

Для виготовлення стендів використовується самоклеюча плівка Oracal та Ritrama з повно кольоровим друком. Матеріалом основи стенду є найміцніший пластик ПВХ, товщиною 4мм. У макетах представлений на сайті ви можете безкоштовно змінювати колір, форму, кольорову гамму та наповнення стенду.

Для такого стенду можуть бути різноманітні варіанти оформлення. Якщо він використовується як основний, то буде не лишнім додати на нього державну символіку України. Тоді від буде мати офіційний та презентабельний вигляд.

Купити стенд дешево можна зателефонував нашим менеджерам, та оформивши замовлення.

Можливість придбати у школу готові вироби дозволяє полегшити роботу працівникам школи, які раніше повинні були самі виготовляти демонстраційні матеріали.

Купуйте вигідно з компанією D-Grand!

Вы можете купить презентационный стенд визитка школы на различные тематики. 

Не знайшли потрібний вам стенд? Чи жоден вам не підійшов? Не засмучуйтесь, спеціально для Вас ми безкоштовно розробимо унікальний дизайн макета згідно з вашими побажаннями. На ціну впливає тільки розмір виробу. Так само ми можемо додати на стенд будь-які ваші фотографії або малюнки. Зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними у верхній частині сайту і вкажіть всі ваші побажання.