Стенди з цивільного захисту

Знайдено: 1 - 24 серед 64 товари

Стенди з цивільного захисту

Кожна людина повинна знати основні правила поведінки під час надзвичайних ситуацій або військових або терористичних дій. Навіть мінімальні знання допоможуть людині зберегти себе та своїх близьких, тому цивільний захист має дуже важливе значення для безпеки населення. Ми пропонуємо вам стенди з цивільного захисту для вашої організації в широкому асортименті. Такі наочні посібники демонструють ознаки тієї чи іншої загрози та правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Зрозумілі графіки та лаконічні схеми допомагають швидко запам’ятовувати поданий матеріал. 

На нашому сайті D-Гранд ви можете ознайомитися з пластиковими стендами з цивільного захисту населення. Наочні посібники висвітлюють найактуальніші теми, такі, як дії під час пожежі чи терористичного акту. Окрім цього, ви знайдете стенди для національної поліції України. 

  •  “Присяга для поліцейських”.
  •  “Безпека життєдіяльності, пожежна безпека та куточок цивільного захисту”.
  • “Закон України про національну поліцію”.
  • “Дії у надзвичайних ситуаціях”.
  • “Пожежна безпека та стихійні лиха”.

Це лише деякі приклади найбільш популярних стендів з цивільного захисту. За вашим бажанням, на основі цих макетів, команда наших професійних дизайнерів створить для вас індивідуальний стенд абсолютно безкоштовно. Для замовлення єксклюзивного стенду, вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером та надіслати нам по електронній пошті текст та зображення, які необхідно розмістити на стенді. Також, ви можете вибрати будь-яку форму стенду, шрифт, кількість прозорих кишеньок та їх формат.

Наявність стендів з цивільного захисту грає важливу роль, адже відсутність необхідних знань та паніка можуть мати трагічні наслідки. Наочні посібники з цивільного захисту, розміщені в людних місцях, можуть дати співробітникам основні положення щодо правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, що, у свою чергу, може зберегти їх життя та здоров’я.

Завдяки власним потужностям виробництва, ми можемо слідкувати за якістю виготовлення на кожному з його етапів. Ми використовуємо тільки екологічні та високоякісні матеріали, що забезпечують довгий термін експлуатації виробів. Наша доставка працює по всій Україні!