D-Grand


Компанія D-Grand займається виготовленням тематичних стендів для школи, садочка, вищих навчальних закладів, держустанов та підприємств. Також розробляємо кабінетні таблички та фасадні вивіски, штендери та банери. Окрім цього Ви можете замовити супутні товари, такі як: кишеньки, наліпкиРазом з нами Ви маєте змогу оформити кабінети інформативними, яскравими, а головне якісними стендами. Для школи це можуть бути презентаційні, інформаційні та методичні стенди, чи предметні для кабінету біології, хімії, географії, фізики, математики, української, російської та іноземної мови, кабінет літератури, інформатики і звісно державні символи України.

Прикрашайте дитячий садочок стендами-візитками, куточками з безпеки, стендами з прав дитини, наліпками на шафи, столи та стільчики. На нашому сайті ви можете знайти стенди для творчості малят: стенди з поличками для ліпки та з кишеньками для малюнків. Із задоволенням розробимо індивідуальні стенди для оформлення групи Ваших малюків.

Для організацій виготовляємо стенди з державними символами України, інформаційні, стенди з протипожежної безпеки та цивільного захисту, куточки споживача.

Компанія D-Grand також займається розробкою зовнішньої реклами: банери, вивіски, штендери для підприємств, адміністрацій та інших державних та приватних організацій.

Прикрашайте кабінети, класи, фойє та холи якісними стендами з індивідуальним оформленням. Наші дизайнери втілюють у життя всі побажання стосовно макетів.

Наші менеджери проконсультують вас стосовно наявності стендів та їх виготовлення, а команда дизайнерів максимально точно зобразять їх в макетах.

Замовляйте стенди вже зараз на сайті або за телефонами 050-939-45-46, 097-171-44-58, 093-145-28-77, 057-782-17-45