Класні куточки для школи

Знайдено: 1 - 24 серед 126 товарів

У нас на сайті представлено широкий асортимент стендів «Класний Куточок». Ви можете вибрати для себе з різноманіття макетів саме той, що підійде саме вам. А якщо не знайшли, звертайтеся до нас ми змінимо наші стенди, чи намалюємо з нуля згідно ваших побажань. Класні куточки зазвичай використовуються для організації шкільного самоврядування. Зазвичай стенди класний куточок вішають у кожному класі, щоб інформувати дітей та їх батьків про успіхи класу, розпорядження та інше.

Ціллю придбання такого стенду може бути інформування учнів та їх батьків, розміщення цікавих текстів, додаткових завдань чи творчості класу чи нагород та відзнак. Це тільки мала частина того що може бути на стенді, та вона обмежується лише вашою уявою. Як приклад ви можете переглянути у нас на сайті шаблони, що представлені у категорії «Класні куточки».

Матеріалом для розміщення на стенді може бути розклад занять чи зміни у його розкладі. Він потрібен не лише учням, а й батькам та вчителям. Батькам у перу чергу, тому що вони завжди цікавляться розкладом уроків своєї дитини і контролюють учбовий процес.

Класний куточок – це такий стенд який розміщують у себе і кабінети початкових класів. На ньому може бути розміщений алфавіт, рекомендації що до БЖД та правила дорожнього руху, формули для вивчення математики, інформація та факти з історії та інше. Інформація на стенді завжди привертає увагу малечі, тому що на стендах вона подається з яскравими малюнками, гарно подається і групується. Тож вона краще запам’ятовується. Діти можуть перечитувати ії перед уроками чи під час перерви знову і знову.

Але не лише молодшій школі потрібен класний куточок. Для дітей доросліше інформаціє відрізняється своєю вузькою спеціалізацією, що стосується таких предметів як алгебра та геометрія, фізика та хімія, історія, інформатика, географія, право та інші.

Класний куточок як найкраще підійде щоб нагородити учнів які проявили себе з кращої сторони. Ви можете розмістити фотографії учнів та їх досягнення, адже подяка від вчителів завжди надає мотивації.

Якщо ви маєте свої ідеї для оформлення стенду, ми саме для вам скорегуємо дизайн і відправимо вам макет на утвердження. Наш асортимент стендів дозволяє вибирати з різноманіття варіантів малюнок, форму, кольорову гаму, кількість пластикових кишеньок і їх розташування.

Наші стенди виготовляються лише з безпечних матеріалів, що не несуть шкоди здоров’ю. Основою стенду є спінений пластик ПВХ, товщиною 4мм і він вкривається плівкою з повно кольоровим друком. Друк є високоякісним і фото якості, він не змазується і не бруднить шкіру.