Стенди з охорони здоров'я дитини

Знайдено: 1 - 24 серед 36 товарів

Залучення дітей дошкільного віку до здорового способу життя - це одне з найважливіших завдань вихователів у дитячому садку. І активна взаємодія з батьками тут грає особливу роль. Звичайно, батьки більш зацікавлені у збереженні здоров’я своєї дитини, однак далеко не всі вони мають медичну освіту та компетенцію у тих чи інших питаннях. І основним завданням вихователів, психологів та лікарів дитячого садка є донесення важливої інформації щодо питань здоров’я дитини. Саме тому, спеціально обладнаний куточок здоров’я повинен бути у кожному дитячому садку.

Ми допоможемо з оформленням куточка здоров’я, адже в нашому каталозі є безліч цікавих варіантів наочних посібників для ДНЗ. Такі чудові пластикові стенди ви можете купити недорого у виробника D-Гранд в розмаїтті варіантів:

  • Стенди “Поради логопеда”.
  • Комплекти стендів “Сиди і пиши правильно”.
  • Банери з формулою здорового способу життя.
  • Правила гігієни.
  • Поради лікаря та логопеда.
  • Ростоміри.
  • Правила гігієни, тощо.

Медичні куточки необхідні не тільки батькам, але і самим дошкільнятам, адже вони наглядно дають безліч корисних порад про збереження свого здоров’я. На наших стендах доступною та зрозумілою мовою розповідаються конкретні алгоритми дії та найбільш важлива інформація, наприклад, як правильно мити руки, чистити зуби, як тримати осанку, тощо. Вся інформація подана максимально наочно, щоб було зрозуміло навіть наймолодшим вихованцям дитячого садку. 

Пластикові стенди з кишеньками користуються великою популярністю серед клієнтів нашої компанії D-Гранд, адже в них можна змінювати інформацію залежно від теми. Наприклад, сьогодні це можуть бути поради по логопеда батькам, а завтра - рекомендації з профілактики захворювань. Також, у ці кишеньки можна ставити різноманітні тематичні зображення. 

Разом із стендами ”Здоров’я дитини”, наші клієнти також цікавляться також стендами з безпеки життєдіяльності. Комплекти таких наочних посібників можна розміщувати разом зі стендами “Здоров’я дитини” у куточках здоров’я. У нас працює безкоштовна доставка по всій Україні, також ми завжди можемо запропонувати вам цікаві знижки як для постійних, так і для нових клієнтів. Звертайтеся до нас!