Стенди для військових частин та підрозділів

Знайдено: 1 - 24 серед 121 товар

Стенди для військкоматів

Основна функція військових комісаріатів - взаємодія з населенням призовного віку Окрім цього, такі військові підрозділи доносять до громадян різноманітну важливу інформацію патріотичного та тематичного характерів. Саме тому, стенди для військкоматів - це чудова ідея для оформлення військової частини. Вся інформація, розміщена на таких наочних посібниках, подається у зрозумілій та лаконічній формі. Таким чином, можливо оперативно знайомити громадськість з актуальними документами, відомостями та зразками заповнення бланків. Не менш популярною для розміщення є інформація про воєнні доктрини, цивільний захист, права та обов’язки призовників, матеріали з військової підготовки, присяги, види і будова зброї, тощо. 

Щоб розмістити всю цю велику у обсязі інформацію, необхідно знати секрети візуального сприйняття та вміти вдало їми користуватися. Саме цими прийомами користується команда дизайнерів нашої компанії D-Гранд. За більше, ніж десять років продуктивної роботи, ми оформили коридори, фойє та холи військових комісаріатів з усіх куточків України. Нам довіряють і тому, що ми використовуємо тільки екологічні та високоякісні матеріали, нетоксичні фарби для друку, та маємо власні виробничі потужності. У нашому арсеналі - велика кількість сучасних та креативних стендів для військкоматів, з прикладами яких ви можете ознайомитися на нашому сайті D-Гранд:

  • Комплект стендів з патріотичного виховання.
  • “Структура збройних сил України”.
  • “Організаційна структура та оснащення родів ЗСУ”.
  • “Бронювання військовозобов’язаних”.
  • “Служба за контрактом”.
  • “Революція гідності, шляхами подвигу і слави”.

Це лише невеликий обсяг стендів, виконаних нашою компанією за період нашої роботи. Ви можете купити будь-який пластиковий стенд із прикладів на сайті, або замовити його індивідуальне оформлення. Розробка дизайну для клієнтів нашої компанії безкоштовна!  Обирайте будь-яку форму стенду, його розміри, колір, текст та фонове зображення. Ми, в свою чергу, створимо ексклюзивний стенд, який стане прикрасою вашого військкомату та зверне до себе увагу призовників та гостей закладу.

Звертайтеся до нас вже сьогодні і наш менеджер розповість вам про вашу персональну знижку до замовлення. Ми працюємо по всій Україні!