Стенди з техніки безпеки. Доставка по Україні

Знайдено: 1 - 24 серед 172 товари

Кожна дитина повинна знати, що правил безпеки життєдіяльності потрібно дотримуватися обов’язково. Вони є набором логічних правил людської поведінки у житті. Вони не менш важливі і під час надзвичайних ситуацій. Хоча на перший погляд вони можуть здаватися банальними, але вони можуть не лиже запобігти шкоді вашому здоров’ю, але і у деяких випадках врятувати ваше життя, чи життя інших людей.

Одними із таких правил є: Обов’язково мити руки з милом перед вживанням їжі та після прогулянки; Дорогу переходити можна лише у спеціально відведених для цього місцях(зебрах), чи на зелене світло світлофору, впевнившись в безпеці руху; Не можна грати на дорозі та поряд з нею в ігри, адже автомобіль не просто так є засобом підвищеної небезпеки; У лісі неможна коштувати і збирати невідомі рослини та гриби – це може визвати отруєння чи навіть гірше; Забороняється купатися у річках та водоймах без нагляду дорослих; Неможна коштувати ліки без вказівки дорослих та лікарів, деякі з них є небезпечними; Іти разом із незнайомцями. У разі, якщо зустріли підозрілу особу, ні у якому разі з нею не спілкуватися.

Для вивчення здалося б таких простих правил у школі вивчають такий предмет, як БЖД. Стенди для кабінету БЖД виробляються з яскравими та зрозумілими для дітей ілюстраціям. Адже наочна ілюстрація для дитини завжди є більш привабливою ніж розповідь вчителя. Завдяки візуальному оформленню ці правила діти запам’ятають, та будуть обговорювати на перервах.

Купити стенд з безпеки життєдіяльності

Окрім правил для молодших класів, на стендах з безпеки життєдіяльності розміщують і інформацію для дорослих та дітей старших класів. Наприклад це можуть бути дії під час землетрусу, пожежі чи повені. Може бути детально розписана інструкція дій у разі аварії.

У разі якщо хтось отримав травму у разі нещасного випадку, не зайвим буде знати основи першої допомоги постраждалим. Це може врятувати людині життя, у тих випадках коли кожна хвилина є важливою і швидка вже в дорозі.

Компанія D-Grand спеціально для вас розробила готові шаблони з техніки безпеки та цивільного захисту. На цих стендах розміщена найважливіша інформація, які потрібно запам’ятати. Якщо жоден стенд вам не підходить, чи ви хочете змінити частину інформації, що знаходиться на стенді, зателефонуйте нам, і ми з радістю вам допоможемо.