Стенди для дитячої творчості

Знайдено: 1 - 23 серед 23 товари

Стенди для творчості в ДНЗ

Багато вихованців дитячих садків люблять малювати. І, звичайно, вони хочуть, щоб на їх роботи звертали увагу та хвалили дорослі - їх батьки, вихователі та педагоги. Діти бажають почути слова похвали у свій адрес - “Вау! Це ти намалював? Дуже гарно!”. У кожному дитячому садку є куточки творчості, де вивішуються картини юних художників, і щоб зробити цей процес більш красивим та ефектним, використовуються спеціальні тематичні стенди. Такі стенди для творчості в ДНЗ являють собою банери з тією кількістю прозорих кишеньок, скільки є в групі діточок. Малюнки, розміщені на стенді, виглядають презентабельно, їх можна змінювати на інші, в залежності від бажання юних авторів. До того ж, всі батьки та гості дитячого садка зможуть милуватися творчістю діточок та слідкувати за їх розвитком у цій області. 

Наша компанія D-Гранд може запропонувати вам широкий асортимент популярних стендів для творчості в ДНЗ. Креативні та яскраві, такі стенди стануть прекрасним доповненням  дизайну дошкільного закладу освіти, зроблять його більш сучасним та креативним. Ви можете обрати будь-який варіант оформлення стенду з макетів, які ви знайдете на сторінках нашого сайту D-Гранд:

  • Стенд “Вмілі ручки”.
  • “Куточок творчості”.
  •  Стенд для малюнків “Наші таланти”.
  •  Комплект стендів “Дитяча творчість”,
  •  Стенд з поличками для ліпки.
  •  Стенд “Світ захоплень”.

Якщо ви бажаєте замовити індивідуальний дизайн пластикового стенду, наші спеціалісті, разом з вами, розроблять ексклюзивний наочний посібник, який буде в повній мірі відповідати всім вашим побажанням. Для цього вам достатньо обрати колір стенду, його форму (прямокутний або фігурний), шрифт, кількість кишеньок, а також надіслати нам той текст, який ви хочете бачити на стенді. Наша компанія пропонує своїм клієнтам безкоштовну розробку дизайну стенду, а також можливість вносити корективи у макет. Ми працюємо по всій Україні та можемо відправити стенди для творчості в ДНЗ у будь-який населений пункт, місто або селище. Телефонуйте нам, щоб зробити замовлення та отримати додаткову консультацію. Чекаємо ваших дзвінків!