Календарі природи і погоди у ДНЗ

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Стенди “Календарі природи та погоди”

Використання тематичних стендів на заняттях у закладах дошкільної освіти значно підвищує їх продуктивність та ефективність. Відомо, що дошкільнятам краще сприймати інформацію, яка подана візуально та у зрозумілій формі. Стенди “Календарі природи та погоди” допоможуть дітям вивчати такі цікаві теми, як пори року, назви місяців та їх порядок, час (ранок, день, вечір, ніч) а також дні тижня та їх послідовність. Окрім цього, діти зможуть ознайомитись з основами екології та краще пізнати світ, що їх оточує.

Стенди “Календарі природи та погоди” оформлені у яскравих та насичених кольорах, які приємні дітям. При виготовленні наочних посібників наші кваліфіковані дизайнери приділяють особливу увагу наявності інтерактивних ігрових елементів на стендах. Адже зовсім  маленькі діти ще не вміють читати, і не можуть повністю сприймати подану інформацію. Їм будуть цікаві інтерактивні елементи, наприклад, стрілки на годиннику, порах року, днях неділі. Наші стенди “Календарі природи та погоди” мають продуманий та оригінальний дизайн та прозорі кишеньки для змінної інформації, завдяки яким вихователі будуть в змозі змінювати експозицію щоденно. Ви можете замовити будь-який стенд з представлених на сайті:

  • Календар природи у формі дерева.
  • Стенд “Природний вісник”.
  • Комплект стендів “Спостерігаємо за погодою”.
  • Стенд “Календар погоди”.

Якщо ви бажаєте замовити індивідуальне оформлення, наші дизайнери створять для вас ексклюзивний дизайн за вашим техзавданням. Обирайте шрифт, текст на стенді, фонове зображення, кількість прозорих кишеньок, розмір стенду, його форму. Не знайте, яке оформлення підійде саме для вашого дитячого садку? Наші досвідчені консультанти та професійні дизайнери з багаторічним досвідом роботи допоможуть вам у розробці безкоштовного дизайну наочного посібника, який стане ідеальним доповненням інтер'єру вашого дошкільного навчального закладу. 

Завдяки чудово налагодженні співпраці з усіма службами доставка, ми можемо відправити ваше замовлення у будь-який куточок України. Для наших постійних та нових клієнтів працює партнерська програма на дуже вигідних умовах - за детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів. Ми завжди раді співробітництву з вами!