Стенди з електробезпеки

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Стенди з електробезпеки

Стенди з електробезпеки - обов’язковий атрибут кожного підприємства, організації та навчального закладу. Важливість таких стендів важко переоцінити, адже вони виконують важливе завдання - інформують людей про основні правила запобігання нещасних випадків, пов’язаних з електрострумом. Такі наочні посібники попереджають про ризики, вказують на місцезнаходження території під напругою, забороняють ті чи інші дії під час роботи з електрострумом. 

На нашому сайті D-Гранд ви знайдете широкий асортимент стендів з електробезпеки, розроблених нашими креативними дизайнерами. Тут ви знайдете стенди:

  • “Безпека робіт на електроустановках”.
  • “Перша долікарська допомога ураженим електрострумом”.
  • “Порушення правил електробезпеки”.
  • “Електротравми”.
  • “Безпека життєдіяльності”.

Залежно від типу вашої організації, ви можете обрати будь-який стенд із запропонованих, або замовити його індивідуальне виготовлення. Такі наочні посібники будуть створені за вашим технічним завданням та згідно особливостей вашої організації. Ми гарантуємо довгий термін експлуатації наочних посібників, завдяки високотехнологічним матеріалам, які використовуються під час виготовлення. На поверхню стенду наноситься спеціальна термо та водостійка плівка, також, за вашим бажанням, ми можемо нанести антивандальне покриття.

Щоб зробити індивідуальне замовлення - телефонуйте консультанту нашої компанії за контактним номером телефону. Вам необхідно тільки надіслати нам текст для розміщення, все інше зробить команда наших професіоналів.

Нам довіряють клієнти з усіх куточків України, тому в нашому арсеналі завжди є цікаві акційні пропозиції та знижки як для нових, так і для постійних клієнтів. Окрім того, при оптових замовленнях, ви отримаєте ваше замовлення абсолютно безкоштовно. Чекаємо ваших дзвінків!