Стенди права дитини для ДНЗ

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Стенди для ДНЗ права дитини

Кожна людина повинна знати свої права і дитина не є виключенням. Добре, якщо ця інформація буде подаватися у зрозумілій для дитини формі - у вигляді наочного посібника. Стенди для ДНЗ “Права дитини”, на сьогоднішній день, становляться все більш популярними. В цьому немає нічого дивного, адже такі стенди краще всього здатні донести інформацію про права, дані дитині державою, природою та суспільством. Наочні посібники створені у схематичному та зрозумілому вигляді, вони мають яскраві та креативні малюнки, які привертають увагу дитини. Інформація подається у вигляді зображень, коментарів та схем, які нанесені на пластикову основу. Всі наочні посібники виготовлені з найкращого полівінілхлориду, на який нанесено міцну плівку, стійку до перепадів температур та впливу вологи. 

Наша компанія D-Гранд займається виготовленням наочних посібників вже більше десяти років. Наші клієнти - представники дошкільних навчальних закладів з усіх куточків України. За роки нашої продуктивної роботи, ми отримали чималий досвід роботи з дитячими садками, тому ми точно знаємо, що саме вам запропонувати. Наші дизайнери знають всі тонкощі розробки засобів візуального інформування, адже від правильного розміщення тексту та зображень на стенді залежить сприйняття тої чи іншої інформації. 

Ознайомтеся з прикладами стендів з правами дитини на нашому сайті D-Гранд:

  • Стенд “Куточок правових знань”.
  • Стенд “Права дитини”.
  • Стенд “Конвенція ООН про права дитини”.

За вашим бажанням, ми виготовимо стенди з правами дитини, згідно вашого технічного завдання та особливостей дошкільного закладу освіти, який ви представляєте. Ви можете вибрати який завгодно малюнок, шрифт, кількість прозорих кишень для змінної інформації. Хочемо зауважити, що розробку ексклюзивного дизайну ви отримаєте абсолютно безкоштовно! Щоб отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення, зв’яжіться з нашим спеціалістом за контактним номером телефону. Задвяки добре налагодженій співпраці з майже всіма службами доставки, ми відправляємо нашу продукцію у всі куточки України. Ми завжди раді вашому зверненню!