Стенди для оформлення фойє та коридорів

Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари

Стенди для оформлення фойє та коридорів

Коридори та фойе - це своєрідна візитна картка кожного закладу освіти. Коли людина вперше приходить до ВУЗу, то перше, що вона оцінює - стан холу і коридорів. І коли фойє ат коридори не мають привабливого оформлення, вони не цікаві для відвідувачів, то і емоції гостей закладу будуть відповідними. І стенди для оформлення фойє та коридорів є одним з найбільш популярних способів створення сучасного та креативного навчального простору. Ми допоможемо вам стильно та креативно оформити фойє та коридори вашого навчального закладу. Яскраві наочні посібники містять різноманітну корисну інформацію, наприклад: останні новини навчального закладу, кращі випускники, найближчі конкурси та олімпіади, тощо. Кожен вищий навчальний заклад самостійно обирає тему для розміщення на презентаційних стендах. 

На нашому сайті D-Гранд ви можете ознайомитись з прикладами  стендів для оформлення фойє та коридорів, створених нашими професійними дизайнерами:

  • Інформаційно-презентаційні стенди.
  • Стенд “Професорсько-викладацький склад”.
  • Стенди “Випускники” та “Відмінники, медалісти”.
  • Стенд “Україна починається з тебе”.
  • Презентаційні банери “Випускники факультету”.
  • Комплекти стендів для учительської, методичного кабінету.

Добре, якщо всі наочні посібники оформлені у єдиному стилі, тому краще всього замовляти комплекти стендів для фойє та коридорів. Вони повинні гармоніювати з дизайном вашого навчального закладу, і якщо ви не знаете, який саме стенд вам замовити, то звертайтеся до наших менеджерів за детальною консультацією. Ми допоможемо вам підібрати найкращий наочний посібник, або створимо, за вашим бажанням, індивідуальний дизайн стенду для навчального закладу. Наші кваліфіковані дизайнери, за роки продуктивної праці, досконало вивчили всі особливості розміщення елементів на стендах, згідно з правилами візуального сприйняття. Завдяки цьому, відвідувачам цікаво розглядати презентаційні стенди у фойє, а інформація, розміщена на них, легко та швидко запам’ятовується. Звертайтеся до нас, якщо бажаєте замовити високоякісні стенди для свого навчального закладу за найкращою ціною. Наша доставка працює по всій Україні. Чекаємо ваших звернень!