Стенди для школи, ДНЗ та вишів

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Шкільні стенди мають важливу роль у навчальному процесі. На стендах з карманами ви можете розмістити фотографії вашого шкільного життя. Чи ви можете розмістити інформацію про різні урочисті заходи, збори, екскурсії, шкільні гуртки, їх розклад і інформацію про іх проведення.

У наявності є такі макети спеціалізованих стендів для школи з наочною інформацією:

  • формули та теореми з математики і фізики;
  • періодична таблиця хімічних елементів Мендєлєєва;
  • інформація для уроків з біології про тваринний та рослинний світ;
  • вислови відомих поетів, вірші, короткі твори;
  • інформація про важливі дати та історичні події у кабінет історії;
  • будова комп’ютера, периферійна техніка, основи програмування, схема роботи комп’ютера, безпечна робота за комп’ютером, структура інформаційної системи;
  • сиди та пиши правильно, рекомендації щодо безпеки життєдіяльності, першої допомоги і цивільного захисту.

Наша компанія, окрім інформаційних стендів може розробити для вас стенди для оформлення кабінету, класні куточки, методичні стенди, стенди для молодших класів та класні куточки.

Стенди для початкових класів зазвичай відрізняються яскравим та надзвичайним дизайном, на який звертають увагу маленькі школярі. На таких стендах може буди розміщена інформація, що допоможе привернути увагу учнів молодших класів. Це може бути алфавіт, символіка України, таблиця множення, календар погоди і природи, правила поведінки на уроках, вдома чи на вулиці. Також є стенди для батьків та родичів малечі, на яких може бути розміщена важлива інформація.

Стенд «Класний куточок» зазвичай використовується класними керівниками для заохочення учнів класу, полегшення роботи вчителя, вивішування на загальний огляд досягнень класу. На них розміщуються правила поведінки, чергування учнів, обов’язки та зміни у навчальному процесі.

Замовити стенди для школи на сайті компанії D-Grand

Не знайшли потрібний вам стенд? Чи жоден вам не підійшов? Не засмучуйтесь, спеціально для Вас ми безкоштовно розробимо унікальний дизайн макета згідно з вашими побажаннями. На ціну впливає тільки розмір виробу. Так само ми можемо додати на стенд будь-які ваші фотографії або малюнки. Зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними у верхній частині сайту і вкажіть всі ваші побажання.

Країна стендів, стенд юа, стенд сг, авк стенд.