Світловідбивні таблички та дорожні знаки із елементами відбиття світла

Виготовлення світловідбивних табличок та дорожніх знаків із елементами відбиття світла є важливим напрямом діяльності нашого підприємства. Ці вироби завжди мають попит серед наших замовників, а з огляду на військові події в Україні та непередбачувані обставини, потреба в них тільки зростає.

Ми пропонуємо широкий вибір дорожніх знаків із елементами відбиття світла та світловідбивних табличок з різних матеріалів, таких як пластик, композит та метал. Функцію світловідбивних елементів на табличках та знаках виконує нанесення спеціальної світловідбивної плівки різних типів.

Основний матеріал, що використовується для покриття табличок та дорожніх знаків особливого призначення, - вінілова світловідбивна плівка. Вона має високі експлуатаційні характеристики і найчастіше застосовується для використання в незахищених від природних явищ просторах.

Основні сфери застосування світловідбивних елементів включають:

  • будинкові знаки та адресні таблички;
  • дорожні вказівники;
  • попереджувальні знаки та таблички.

При виготовленні світловідбивних табличок та дорожніх знаків із елементами відбиття світла, плівка може використовуватися як фон для інформаційного об'єкта або для нанесення тексту та малюнків. Палітра кольорів плівки містить всі основні кольори, що обмежує гаму оформлення світловідбивних табличок та дорожніх знаків із елементами відбиття світла - жовтий, червоний, синій, зелений та білий.

Якщо ви вирішили придбати такі знаки чи таблички на нашому веб-сайті, наші фахівці з радістю допоможуть вам зробити оптимальний вибір, враховуючи ваші плани щодо експлуатації обраного виробу. Слід зауважити, що сучасні технології дозволяють виготовляти світловідбивні таблички та дорожні знаки із елементами відбиття світла з ідеальним співвідношенням ціни та якості. Наше власне виробництво з металу, пластику та композиту забезпечує виготовлення продукції різних цінових категорій з незмінно високою якістю. Завдяки власній виробничій базі ми надаємо комплексне обслуговування в рамках послуги "виготовлення табличок та знаків" - створюємо оригінальні макети необхідних товарів, втілюємо затверджені замовниками проекти та доставляємо готові вироби по всій території України. Ми гарантуємо, що ви будете задоволені співвідношенням ціни та якості нашої продукції та отримаєте належне обслуговування.