Стенди для оформлення групи в ДНЗ

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Дитячий садочок - це перший навчальний заклад, в який потрапляє дитина, тому атмосфера у ньому повинна бути затишна та невимушена. Для більшості дошкільнят дитсадочок стає другим домом, тому необхідно приділяти багато уваги його оформленню, щоб зробити його красивим, привабливим та несхожим на інші дошкільні заклади освіти. Наша компанія D-Гранд допоможе вам з оформленням та запропонує чудові комплекти чудових стендів, банерів та наліпок для дитячого садка в широкому асортименті. 

Безсумнівно, у своїх групах діти проводять найбільше часу. Тут вони спілкуються, граються, відпочивають та навчаються. Кожне приміщення групи розділене на кілька секцій - роздягальня, кімната для ігор, кімната для відпочинку - і кожна з них секцій повинна бути відповідно оформлена. Наприклад, у роздягальні це можуть бути наліпки на індивідуальні шафки, список вихователів та вихованців. У кімнаті для відпочинку обов’язково повинні бути розміщені комплекти стендів “Наші ліжечка”, а у санвузлі - стенди “Наші гребінці” та “Наші рушнички”.

На сайті нашого інтернет-магазину D-Гранд ви знайдете широкий вибір стендів-наборів для груп:

  • Портфоліо групи.
  • Універсальні комплекти стендів для груп.
  • Стенди для маркування шаф, рушників та ліжечок.
  • Стенд “Ласкаво просимо до нашого садочку”.

Ви можете вибрати будь-який з готових варіантів стендів, або замовити розробку індивідуального. В такому випадку, наші дизайнери створять ексклюзивний макет  стенду-набору для групи за вашим технічним завданням. Ви можете обрати будь-який малюнок, шрифт, кількість прозорих кишеньок, інтерактивні елементи, тощо. Хочемо звернути увагу, що розробка дизайну для вас безкоштовна, як і подальші зміни у макеті стенду. 

Оформлення групи в дитячому садочку - це цікаве та захоплююче завдання, але водночас і відповідальне, адже від того, як прикрашена кімната, залежить настрій діточок а також їх бажання відвідувати садочок та отримувати знання. Якщо ви плануєте змінити оформлення вашого дитячого садку, на нашому сайті ви можете купити стенди недорого у виробника у безлічі варіантів. Всі наші наочні посібники виготовлені з високоякісних, екологічних матеріалів, безпечних для дітей. Завдяки власним потужностям виробництва, ми можемо перевіряти виробництво стендів на кожному з його етапів. Щоб зробити замовлення та отримати безкоштовну консультацію, телефонуйте нашим менеджерам за контактним номером телефону. Наша доставка працює по всій Україні!