Доставка та оплата

 ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

 Оплатити замовлення Ви можете зручним для Вас способом:


  •          Ви оплачуєте замовлення при отриманні його на Новій пошті;
  •          Ви перераховуєте гроші зі свого рахунку на наш рахунок;
  •          Ви оплачуєте висланий нами рахунок в касі чи терміналі банку;

         Якщо Ви бажаєте перерахувати кошти на наш рахунок, для оплати ми надсилаємо Вам необхідні документи (рахунок, договір, специфікацію, накладну, уставні документи).


В зв'язку з нестабільності в економіці ціни на деякі товари можуть відрізнятись від ціни, що вказана на сайті. Кінцеву ціну на товар уточнюйте у менеджерів. 

 

Доставити товар ми можемо у будь-який куточок України такими компаніями-перевізниками як:

   та https://d-grand.com

Нова пошта може змінювати відділення для доставки на найближче без попередження, якщо стенди або інші товари не проходять за вагою або розміром, тому що у деяких відділеннях змінюються умови роботи. Відстежуйте за трек-номером Вашу посилку.

Новою поштою відправка здійснюється на склад компанії-перевізника або безпосередньо на Вашу адресу кур'єрською доставкою. 

Укрпоштою доставка здійснюється до найближчого відділення за Вашим індексом.

Якщо Ви бажаєте отримати своє замовлення у відділенні Укрпошти, ми можемо надіслати за умови 100% попередньої оплати на рахунок. У разі відправки Укрпоштою вартість доставки завжди сплачує отримувач (людина, яка буде отримувати товар у відділенні Укрпошти). 

На даний період часу акція Безкоштовна Доставка не діє.

 

Перевіряйте товар на відділенні пошти. У разі пошкодження товару складається акт претензія. Лише після складання акту, ми зможемо Вам повторно виготовити і надіслати товар.

У зв'язку з введенням змін в розрахункових операціях, наша компанія встановлюватиме додаткове устаткування та програми для нього. Тому ми пропонуємо уточнювати умови оплати за товар.

Регіони доставки:

Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область.

Ми завжди готові для обговорення інших методів доставки та оплати з нашими клієнтами!

Строки виготовлення стендів – один робочий тиждень.

За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії за телефонами 050-939-45-46, 097-171-44-58