Навчальні стенди для ДНЗ

Знайдено: 1 - 24 серед 44 товари

Навчальні стенди

Дитячий садок - це другий дім, мабуть, для всіх дошкільнят. Тому, і оформлений він повинен бути в яскравих та барвистих кольорах, щоб дітлахам подобалося знаходитися в ньому, пізнавати світ та гратися. Креативні навчальні стенди для дитячих садків - це одне з найкращих рішень у оформленні стін та кабінетів. Такі графічні матеріали не тільки прикрашають дошкільний заклад освіти, але й виконують навчальну функцію - вони допомагають дітлахам отримувати необхідні знання, відповідають на безліч питань, готують дошкільнят до школи, інформують батьків. 

Наша компанія-виробник D-Гранд пропонує вам широкий вибір навчальних стендів для дитячих садочків, створених за всіма правилами візуального сприйняття. При створенні таких наочних посібників ми використовуємо тільки найкращі матеріали, безпечні для здоров’я дітей, екологічні, нетоксичні фарби. Все пластикові стенди покриваються спеціальною міцною термо та вологостійкою плівкою, що значно підвищує строки експлуатації виробів. У нас є власні виробничі потужності, які дозволяють нам проводити перевірку виробництва на кожному з його етапів, починаючи з розробки макету дизайнером, зачінкуючи пакуванням готової продукції. На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете приклади виповнених нашими дизайнерами робіт:

  • Комплекти стендів “Математичні дії”.
  • Стенди “Уроки ввічливості”.
  • Банери “Алфавіт”.
  • “Лінійки чисел та цифр”.
  • Стенд “Куточок емоцій”.
  • Комплекти стендів для вивчення англійської мови.

Відомо, що дітям краще засвоювати інформацію, яка подана візуально, та яка має ігрові чи інтерактивні елементи. Розвиваючі стенди сприяють ефективному та швидкому навчанню дітлахів, якщо вони виповнені яскраво та креативно. Саме такі стенди ви можете купити у виробника D-Гранд за приємною ціною. Не важливо, в якій частині України ви живете, адже наша доставка працює по всій Україні. Також, у нас є чудові партнерські пропозиції для тих, хто бажає стати нашим офіційним представником та просувати нашу продукцію у своєму населеному пункті. За всіма подробицями звертайтеся до нашого консультанту за контактним номером телефону! Ми завжди раді вашим дзвінкам!