Стенди з охорони праці

Знайдено: 1 - 24 серед 73 товари

Стенди з охорони праці можна побачити на всіх підприємствах, організаціях, у держустановах та навчальних закладах. Такими популярними вони стали завдяки зручному та інформаційному розміщенню інформації, адже такі стенди вирішують відразу безліч питань - як кріпити до стіни поліграфічні матеріали з інформацією по темі, як інформувати співробітників про їх права та обов’язки? На ці питання знайдено відповідь -  достатньо лише купити стенд або комплект стендів з охорони праці, на яких буде розміщено всю необхідну інформацію. У таких стендів є ще один неоцінимий плюс - завдяки візуальному сприйняттю, поданий матеріал краще запам’ятовується. 

Стенди з охорони праці можуть містити різноманітну інформацію, наприклад, службову або навчальну.

Наша компанія D-Grand вже багато років займається виготовленням стендів і за цей час у нас накопився чималий досвід роботи. Наші клієнти - це представники усіх галузей по всій Україні, починаючи з великих підприємств, закінчуючи маленькими сільськими школами. У нашому каталозі продукції ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт, але це лише невелика частина того, що ми встигли зробити. Більшість стендів є ексклюзивними та виробляються за технічним завданням клієнта. 

На однойменній сторінці нашого сайту ви знайдете приклади вже виповнених нами робіт, серед яких стенди: “Хімічна, радіаційна безпека”, “Обережно - вибухонебезпечні предмети”, “Загроза терористичного акту”, “Якщо ти вдома сам”, “План евакуації”, “Безпека руху на дорозі”, “Увага - газ”, “Медичний захист”, “Сповіщеня населення”, “Безпека в інтернеті”, “Телефонне хуліганство” та інші. Такими стендами обладнуються дитячі садочки, школи та вищі навчальні заклади, виробничі та складські приміщення а також громадські місця. Зазвичай стенди розміщують у спеціальних тематичних куточках. Плани евакуації, витяги з трудових кодексів та законів, документи щодо умов, в яких проходить робота - такі банери є обов’язковими на заводах, фабриках та інших підприємствах. 

Завдяки власним виробничим потужностям, ми можемо слідкувати за виробництвом на кожному з його етапів. Якщо ви бажаєте замовити індивідуальних стенд за власним дизайном, звертайтеся до наших консультантів за контактними номерами телефонів. Ви також можете вибрати один із прикладів на сайті, і в ньому поміняти колір, шрифт та його розмір а також кількість кишень. Ми працюємо по всій Україні та для вас!