Стенди для їдальні. Доставка по Україні

Знайдено: 1 - 24 серед 49 товарів

Стенди для оформлення їдальні

Сучасна українська школа потребує сучасних методів оформлення. Індивідуальний підхід до дизайну приміщення, наявність ексклюзивних тематичних стендів у коридорах, кабінетах, залах та фойе - саме це обирає все більша кількість шкіл у нашій державі. І шкільна їдальня не є виключенням з правил. Ми допоможемо у оформленні їдальні сучасними та яскравими навчальними посібниками. В нашому асортименті - велика кількість стендів для оформлення їдальні, тому ми впевнені - у нас ви знайдете саме те, що вам потрібно. 

Наочні посібники для шкільної їдальні містять важливу інформацію як для школярів, так і для їх батьків. Окрім стандартного меню на неділю або день, в їдальні повинні бути відомості про здорове харчування, вітаміни та мінерали, піраміду харчування. Ви можете самостійно вирішувати, яка саме інформація буде розміщена на пластикових стендах, адже саме для вас ми розробляємо індивідуальні типи стендів. Наші дизайнери знають всі тонкощі розробки наочних посібників для школярів, та знають, чим привернути та затримати їх увагу. Яскраві кольори, мінімум тільки самого необхідного тексту, прості графіки - вся ця інформація розміщується на стенді згідно всім законам сприйняття та сучасному підходу до навчання. Ознайомитися з прикладами пластикових стендів для їдальні ви можете на нашому сайті  D-Гранд:

  • Стенд для оформлення їдальні “Вітаміни”.
  • “Поживна цінність продуктів”.
  • “Денний раціон харчування школяра”.
  • “Правила єтикету за столом”.
  • “Як правильно мити руки”.

Це лише декілька прикладів стендів для їдальні, ви можете обрати будь-який макет та замовити виготовлення індивідуального варіанту. Для замовлення вам достатньо зв’язатися з нашим спеціалістом за контактним номером телефону, вибрати найбільш підходящий варіант, потім прислати нам текст та зображення, які будуть на вашому стенді. При виготовленні продукції, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, безпечні та екологічні фарби. Наші стенди відповідають усім світовим стандартам якості, вони довговічні та прості в експлуатації. Наша доставка працює по всій Україні. Ми чекаємо ваших замовлень!