Стенди з безпеки життєдіяльності

Знайдено: 1 - 24 серед 109 товарів

Стенди з безпеки життєдіяльності

На будь-якому підприємстві та у будь-якій компанії існують певні правила безпеки, дотримуючись яких, можна уникнути існуючих ризиків. І вищі навчальні заклади не є виключенням. Щоб звести до мінімуму потенційні загрози, необхідно надавати студентам достатньо теоретичної бази по темі безпеки життєдіяльності, щоб у разі виникнення надзвичайної ситуації вони могли швидко орієнтуватися у ситуації, що склалася.

Стенди з безпеки життєдіяльності - це один з кращих способів інформування студентів, викладачів та гостей закладу про дії у випадку надзвичайних ситуацій. Яскраві малюнки, зрозумілі схеми та інструкції, послідовність дій у випадках різних надзвичайних ситуаціях - саме такий спосіб подачі інформації є найбільш ефективним. Наша компанія D-Гранд пропонує вам широкий вибір стендів з безпеки життєдіяльності та охорони праці:

  • Комплект стендів “Безпека життєдіяльності”.
  • Стенди “Правила пожежної безпеки”.
  • “Безпека на дорогах, воді, льоду, газова безпека та медичний захист”.
  •  Стенди “Номера телефонів екстрених служб”.
  •  Стенди “Інструкції про заходи пожежної безпеки” та “План евакуації”.
  •  “Безпека руху на дорогах”.

Кваліфіковані дизайнери нашої компанії створять для вас індивідуальні стенди за вашим технічним завданням. Вам необхідно тільки надіслати нам текст та зображення, які ви бажаєте бачити на стендах, а також вибрати розмір, кількість прозорих кишеньок, шрифт, мову. Комплект пластикових стендів з безпеки життєдіяльності можна розмістити у коридорах навчального закладу або у спеціально відведених куточках безпеки. Дизайн наочних посібників повинен гармоніювати з оформленням закладу освіти, підкреслювати його стиль та індивідуальність. 

У виробництві ми використовуємо високоякісний та екологічний полівінілхлорид та безпечні фарби для друку. Кожен стенд покривається міцною плівкою, стійкою до впливу вологи та перепадів температур, що значно підвищує експлуатаційні характеристики та довговічність стенду. Наша доставка працює по всій Україні, тому ваше замовлення ви отримаєте швидко та в строк. Чекаємо ваших дзвінків!