Стенди для держустанов, організацій та підприємств

Виготовлення інформаційних стендів  - це один з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії D-Гранд. Якщо ви - керівник підприємства, організації або державної установи, то вам буде цікавою наша пропозиція. Адже в нашому асортименті - безліч сучасних та креативних наочних посібників, які стануть чудовою прикрасою інтер’єру та привернуть до себе увагу співробітників та гостей вашої компанії. Ми займаємося виготовленням стендів вже більше десяти років, і за цей період встигли накопичити неабиякий досвід роботи, а наші вироби прикрашають організації та підприємства з усіх куточків України. На офіційному сайті нашої компанії  D-Гранд ви можете ознайомитися з прикладами вже виповнених нашими дизайнерами робіт:

  • Інформаційно-презентаційні стенди.
  • Стенди з техніки безпеки та охорони праці.
  • Стенди “Державна символіка України”.
  • Стенди для адміністрацій, селищних рад та ОТГ.

Зазвичай, на таких стендах розміщується інформація для відвідувачів. Можна купити пластикові стенди з кишеньками для змінної інформації, або замовити наочні посібники, де текст та зображення розміщуються безпосередньо на основі стенду та є постійними. Також, ви можете замовити індивідуальний дизайн стенду, якщо серед пропозицій на сайті ви не знайшли підходящий варіант для своєї організації. В такому випадку, вам необхідно лише зателефонувати нашому консультантові і розповісти йому ваші побажання щодо розміру, форми, фонового зображення, тексту, який ви бажаєте розмістити на стенді. Команда наших професійних дизайнерів, згідно вашого техзавдання створить ексклюзивний дизайн стенду, підходящий саме вашому типу організації.

У нас є власні виробничі потужності, і ми маємо змогу слідкувати за якістю виготовлення на кожному з його етапів, починаючи з розробки макету, закінчуючи фінальною упаковкою. Ми співпрацюємо з найбільш відомими поштовими перевізниками і відправляємо замовлення по всій України. Щоб дізнатися більше подробиць щодо замовлення стендів, телефонуйте нашому консультантові за контактним номером телефону. Ми працюємо для вас!