Стенди для військових закладів та підрозділів

Військові стенди є обов’язковими елементами з навчальної бази для військової підготовки. У кабінеті з військової підготовки проводяться теоретичні заняття. Адже без теорії неможливо приступати до практики. На стендах може бути зображена інформація про послідовність складання-розкладання автомату та інші основні навички військової справи. За допомогою стендів військовослужбовці долучаються до героїчного минулого Батьківщини та Збройних сил. Це значно допоможе у проходженні військової служби. Наочні посібники повинні бути невід’ємною частиною навчання на уроках і позакласних заняттях.

Військові стенди розміщуються з метою створення навчально-матеріальної бази для вивчення; Проведення занять і заходів з початкової підготовки військовослужбовців і по закріпленню і поглибленню знань, що були отримані; Патріотичне навчання учнів і пропаганда любові Батьківщини; Посприяти у ході уроку навчальних та виховних завдань;

Основні тематики військових стендів: Основи служби та безпеки життєдіяльності; Вогнева та мед підготовка; Способи захисту від зброї масового ураження; Тактика і топографія; Форма одягу і військові звання; Особиста гігієна і нормативи прикладної підготовки; Зброя, гранатомети і вогнемети; Стройова підготовка.

Якщо грамотно організувати інформаційну базу то військовослужбовці з гарною теоретичною базою можуть стати ефективними солдатами або елітними офіцерами.