Стенди для кабінету трудового навчання

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Стенди у кабінет технологій, технічного навчання та обслуговуючої праці

Технічне навчання - це один з найцікавіших шкільних предметів, до якого школярі мають особливі почуття. Адже на цих уроках школярі вчаться практичним навичкам, які потім знадобляться їм у житті, наприклад вмінню готувати, шити, якщо це дівчата або обробляти дерево та метал, якщо це хлопчики. Кабінет з обслуговуючої праці оформляється таким чином, щоб школярам було якомога легше отримувати нові знання та навички. У кабінетах встановлюються швейні машинки, праски, набори для вишивання, для приготування страв, різноманітні верстати та багато чого іншого. І стенди у кабінет технологій, технічного навчання та обслуговуючої праці - чудова ідея, завдяки якій нова інформація запам’ятається швидко та легко.

Такі наочні посібники містять всю необхідну інформацію з техніки безпеки, технології виробництва, практичні поради, схеми та графіки. Наша компанія D-Гранд пропонує вам широкий вибір пластикових стендів для кабінетів технічного навчання. Для їх виготовлення ми використовуємо тільки екологічні та міцні матеріали, високоякісну фарбу. Спеціальна плівка, нанесена на поверхню стенду, захищає виріб від вплив вологи та перепадів температур, робить його стійким до пошкоджень. На однойменній сторінці нашого сайту ви можете ознайомитися з прикладами стендів, виготовлених командою наших професійних дизайнерів:

  • “Загальні вимоги до ручних виробів”.
  • “Правила техніки безпеки у майстерні”.
  • Комплект стендів “Кухар-кондитер”.
  • Стенд з охорони праці на швейному виробництві.
  • Стенд “Чи знаєте ви?”.

Ви можете замовити розробку індивідуального стенду, який буде створений згідно всіх ваших побажань та особливостей вашого навчального закладу. Наші дизайнери підберуть найкращий варіант оформлення, який буде підходити саме вашому закладу освіти. За вашим технічним завданням ми виготовимо наочний посібник з прозорими кишеньками або клік-системою, також враховуємо ваші побажання щодо тексту та шрифту. Щоб замовити пластиковий стенд у кабінет технологій, технічного навчання та обслуговуючої праці, зв'яжіться з консультантом нашої компанії за контактним номером телефону. Чекаемо на вас!