Стенди для кабінету української мови та літератури

Знайдено: 1 - 24 серед 119 товарів

Стенди для кабінету української мови та літератури

Такі стенди дуже важливі у навчальному процесі. Ви можете прикрасити місце над дошкою, чи біля неї портретами відомих письменників, таких, як Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Котляревський, Марко Вовчок, Максим Рильський, Ліна Костенко та інші. Також над дошкою дуже гарно виглядає стенд з висловом та портретом, наприклад спочатку іде фотографія кобзаря, а за нею його цитата, яка оформлена у стародавньому стилі.

Також є варіант стенду, з кишеньками, у які ви можете розміщувати інформацію про тему уроків, домашнє завдання, оповіщення, та будь яка інша інформація. Вона може бути і позакласною і інформувати учнів про походи, гуртки та пікніки.

Дуже гарною прикрасою стане карта України, яка розбита на 24 частини, кожна з яких відповідає за свою область. Картинка кожної області містить у собі її пам’ятки. Наприклад на частині Харкова зображено його привокзальну площу. В Ужгороді розміщено гори та ліси. Деякі з областей містять фотографії відомих людей. Так діти будуть розуміти, що Леся Українка народилася у Житомирській області, а Тарас Шевченко у Черкаській.             

 

 

Не знайшли потрібний вам стенд? Чи жоден вам не підійшов? Не засмучуйтесь, спеціально для Вас ми безкоштовно розробимо унікальний дизайн макета згідно з вашими побажаннями. На ціну впливає тільки розмір виробу. Так само ми можемо додати на стенд будь-які ваші фотографії або малюнки. Зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними у верхній частині сайту і вкажіть всі ваші побажання.