Інформаційний портал

Виготовлення таблички на будинок

Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички: таблички  для кабінетів;  таблички на двері;  фасадні таблички; таблички на замовлення. Ці таблички фахівці нашої компанії можуть виготувати із пластику та композиту.

Замовити стенди для школи, ліцею дитячого садочка, ДНЗ

У компанії D-Grand Ви можете замовити дитячі стенди будь-якого призначення, типу і формату. Сфера застосування нашої продукції дуже широка: це можуть бути стенди для дитячого саду з інформацією для батьків або ж стенди для школи з розкладом, меню їдальні, інформацією про здачу іспитів, інструкціями з пожежної безпеки і т. д. Також такі конструкції використовуються в будь-яких приватних закладах, де передбачається проведення занять з дітьми: наприклад, в гуртках, танцювальних студіях.

Стенди для дитячих садків

Існує кілька основних видів стендів для дитсадка, ясел та інших ДНЗ:

З розкладом або меню. У цьому випадку інформація розміщується надовго, а тому завдання такого стенду - щоб аркуші паперу щільно прилягали до кишеньок і не могли легко бути відкріплені без відома адміністративного персоналу.

Сучасне оформлення коридорів школи

Якщо з якихось причин вам доведеться відвідати певну кількість середніх навчальних закладів, ви звернете увагу, що коридори багатьох з них споріднює одна річ — блідо-зелені, блякло-рожеві або невиразно-голубі шкільні стіни. Типові плани евакуації, типові одноманітні наочні засоби створюють нерадісну буденну атмосферу, яка точно не сприяє розкриттю творчих потенціалів школярів і формуванню їх правильних життєвих світоглядів.
 Стіни шкільних коридорів — це майданчики для розміщення засобів візуального спілкування, місця трансляції знань та життєвих цінностей. Хочете, щоб діти вірили у свої можливості й розуміли, що перед ними відкритий цілий світ? Розкажіть їм про це, підберіть вдалі образи та приклади, донесіть сутність основних життєвих принципів освіченої та самодостатньої особистості на інформаційних засобах оформлення стін шкільних коридорів. Постійне попадання в поле зору такої інформації на привабливих стендових носіях буде сприяти тому, що діти візьмуть її на озброєння і підсвідомо прагнутимуть до самовдосконалення.

правила пожежної безпеки в школі

Інформаційний пожежний стенд наочно відображає правила поведінки в надзвичайній ситуації, а також методику гасіння вогню до приїзду пожежної бригади.

В нашому Інтернет магазині Д-Гранд Ви знайдете:

Інформаційні (наприклад з охорони праці),

Стенди з правилами поведінки,

Стенди навчальні,

З вітальною інформацією,

Куточки з кишенями для змінної інформації.

Стенди з пожежної безпеки в школі, в дитячому саду зможуть підготувати дитину на випадок непередбаченої ситуації. Яскраві картинки привертають увагу навіть дошкільнят, що дозволяє з малих років навчатися техніці безпеки. За допомогою малюнків та кольорів дитина буде розвивати асоціативне мислення. Вона буде розуміти що ігри з вогнем та вогненебезпечними предметами – це небезпечною

Правила поведения в школе

Помимо проведения уроков учителя занимаются разработкой правил поведения в классе. Ученики будут больше уважать правила, если сами же приложат руку к их созданию. Многие учителя составляют список того, что они считают самым необходимым, а затем обсуждают оставшиеся правила со своими учениками.

Следующий список является отправной точкой. Используйте эти правила как руководство, адаптируя и расширяя их в соответствии с потребностями вашего класса и уровня обучения.

- Относитесь к другим так, как хотите, чтобы относились к вам.

- Уважайте собственность и личность других людей.

- Смейтесь с кем угодно, но не смейтесь ни над кем.

- Несите ответственность за собственное обучение.

- Приходите на занятия и сдавайте задания вовремя.

- Не мешайте другим ученикам заниматься.

Сделайте свои правила как можно более четкими и конкретными. Затем, с помощью учащихся, определите последствия нарушения этих правил.

Символика Украины

Наличие элементов государственной символики, цветов украинского флага и отдельных национальных оберегов в оформлении любого общественного пространства придаёт атмосфере помещения особенный чувственный колорит, позволяет наполнить её оттенками солнца, неба и тепла. Восполнить пробелы исторических знаний о Родине, повысить качество процессов патриотического воспитания, украсить торжественные мероприятия, подчеркнуть стилевую направленность интерьера — эти и другие задачи легко решить с помощью визуальных пластиковых помощников.
 Встретить стенды с элементами государственной и этнической символики Украины можно всюду, где ставится цель придать официальности и торжественности внешнему виду помещений. Вестибюли учебных заведений, госучреждений, воинских подразделений, кабинеты руководителей и чиновников украшают большие или компактные конструкции с гербом, флагом, гимном Украины в живописном убранстве из гроздьев калины, колосков пшеницы, цветков мака или подсолнуха.

Правила класу нуш

З початком нового навчального року в українських школах з’явилися нові правила та нововведення. До них доведеться звикати не лише дітям, а й їхнім батькам.

 

№1. Шкільна форма вже необов'язкова. На початку червня Президент України скасував указ Леоніда Кучми 1995 роки про обов'язкову шкільну форму.

№2. Без щеплень в школу не приходити. З 2019 року дитячих садках не допустять дітей, що відмовилися робити обов'язкові щеплення. У разі відмови батьків щепити малюка, вони можуть залишити заявку на індивідуальне або дистанційне навчання.

№3. Замість їдальнею «шведський стіл». Таке меню почало з'являтися в українських школах вже в 2019-2021 навчальних роках. Обід в їдальні буде схожим на шведський стіл у отелях, де учні будуть вибрати їжу за смаком та відмовитися від їжі яка їм не до вподоби. Таке нововведення не відіб'ється на вартості обідів.

Замовити стенди для НУШ ви можете за посиланням.

Інструктаж з техніки безпеки

Інструктажі з техніки безпеки — один з ефективних засобів впливу на формування культури безпеки суспільства. Невблаганна статистика щодня засмучує нас цифрами нових жертв збігу обставин та неправильної поведінки дітей та дорослих. Для зменшення кількості жертв нещасливих випадків важливо не лише озвучувати при кожній нагоді правила поведінки в непередбачуваних ситуаціях та норми безпечного поводження в усіх сферах життєдіяльності людей, а й візуально дублювати та ілюструвати такі знання у відповідних куточках безпеки.
 Перед педагогами навчальних закладів питання виховання культури безпечної поведінки дітей — одне із важливих освітніх завдань. Збагачувати свідомість дітей відомостями про те, як слід себе поводити у шкільних кабінетах, на перервах, дома та під час прогулянок допомагають стенди з техніки безпеки для дітей. Інструктажі з правилами поведінки можуть бути як окремими інформаційними об’єктами, так і вдалими доповненнями класних куточків та композицій узагальненої тематики. На нашому сайті ви знайдете величезну кількість пропозицій, які розраховані на привертання уваги дітей різних вікових категорій та виховання у них здорового почуття самозбереження.

СТЕНД «ІНФОРМАЦІЯ»

 

Інформаційні стенди — представники найзручніших мобільних засобів розповсюдження інформації. Зустріти їх можна всюди — на стінах освітніх закладів та лікувальних установ, у відомчих вестибюлях та кабінетах чиновників, на фасадах будівель та вітринах торговельних й розважальних центрів. Купити інформативні панно варто не лише з міркувань функціональності й естетичної привабливості пластикових дощок, а й з врахуванням мобільності та експлуатаційних характеристик таких виробів.
 На нашому сайті у надзвичайно широкому асортименті представлені плакати з інформацією, що охоплює усі сфери життєдіяльності людини. Усі вироби відповідають вищеозначеним критеріям, власне виробництво є перевіреним роками пунктом створення добротних якісних товарів. Безліч представників різноманітних громадянських спільнот з усієї України в різні періоди нашого існування придбали стенди компанії, і зараз їхні кабінети та коридори прикрашають плакати з найкращого безпечного пластику. Значення таких наочних засобів складно переоцінити. Стенди «інформація» здатні стати надійними джерелами важливих відомостей та фактів, хорошими візуальними асистентами керівників усіх рівнів та фахівців багатьох профілів.
 Пропонуємо купити у нас інформаційні вісники різноманітних видів, габаритів та тематичних спрямувань. Завдяки простій навігації сайту серед них легко знайти:
 — стенди для навчальних закладів;
 — плакати для підприємств та організацій;
 — засоби масового інформування сільрад, міськрад та ОТГ;
 — наочні посібники для військових частин та підрозділів тощо.

Табличка на будинок

Адресні таблички є справжньою нормою для сучасного суспільного простору. Вони виконують кілька функцій. Одна з основних - інформаційна. Цей зручний візуальний ефект використовується і жителями міста, і його гостями. Через те, що пошук таблички з назвою вулиці займає досить багато часу, помістити адресні таблички - обов'язок житлових служб і самих мешканців будинку.

Компанія D-Grand готова виготовити адресні таблички, незалежно від того, яка конкретно задумка буде вами позначена. Ми готові використовувати будь-який фон або будь-який шрифт, який оберуть замовники. Крім того, ми застосовуємо різні типи поверхні.

Адресні таблички є обов'язковою частиною загального вигляду будь-якої будівлі. Правильно, якщо навіть це на перший погляд незначний елемент знаходиться в повній гармонії з архітектурним стилем. Коли все виконано професійно, і самим мешканцям буде приємно, і перехожі оцінять такі таблички на будинок.

Стенды для школы

Стенды для школы являются важным элементом организации школьного учебного процесса. Школьные стенды, баннеры сообщают о всевозможных событиях школьной жизни. Это может быть информация о мероприятиях или путешествиях в другие города, изменениях в рабочем распорядке, появлении новых кружков, изменении времени проведения собраний. На нашем сайте Вы найдете большой выбор стендов на любой вкус и цвет. Наша компания предоставляет услуги по разработке индивидуальных макетов абсолютно бесплатно. Если Вы не нашли нужного Вам стенда или же стенд не отвечает всем требованиям, то обратитесь к нашим менеджерам и они с радостью помогут воплотить идеи в жизнь.

Оформлення музею

Оформлення великих відкритих просторів музеїв або, навпаки, маленьких затишних музейних куточків потребує того, щоб ніщо зайве не відволікало відвідувачів від споглядання цікавих експозицій, і разом з тим там створювалось особливе атмосферне середовище. Право називатися музеєм мають і колоритний сільський етнографічний куточок, і шкільний музей-кімната, і музей-садиба відомого літератора. Підхід до оформлення різних музейних площин буває різним — від здійснення професійних дизайнерських розробок до втілення власних аматорських ідей. Та навіть при непрофесійному підході до створення музейних експозицій не обійтися без спеціального обладнання. Популярний варіант — пластикові дошки, на яких зручно подавати відомості про експонати. Для того, щоб мати в арсеналі музею якісні інформаційні майданчики, на яких не зблякнуть фарби та не потріскається поверхня, замовляти та купувати їх потрібно у професіоналів. Саме з роботами таких майстрів ми знайомимо відвідувачів нашого сайту.
 Вам потрібні стенди для шкільного музею, міні музею у дитячому садку чи для районного зібрання краєзнавчих експонатів? Ласкаво просимо на наш сайт, де ви можете обрати товари з готового списку нашої продукції та здійснити індивідуальне замовлення, якщо віртуальна подорож нашим сайтом виявилась безрезультатною. Власне виробництво забезпечує нашим замовникам виготовлення пластикових конструкцій будь-якого ступеню складності, а ціни на пропоновані товари — одні з найнижчих в Україні. Додайте до них бонуси у вигляді знижок та акцій, довільну форму розрахунку за замовлення та можливість це зробити під час отримання бандеролі в поштовому відділенні і ви зрозумієте, що з нами мати справи вигідно і зручно.
Чому важливо замовляти музейні інформаційні носії у професіоналів?  Наші менеджери завжди готові допомогти вам підібрати вдалі екземпляри та вислухати ваші побажання для того, щоб кінцевий результат став приємною покупкою.
 Правильно підібрані плакати допоможуть відвідувачам краще орієнтуватися в пошуку цікавих експонатів. За допомогою стендів легко розділити музейне приміщення на зони, це стане додатковим фактором зручності для відвідувачів музею. Інформаційні щити — необхідна річ для розміщення актуальних оголошень та анонсів. Незвичайні пластикові екземпляри обов’язково стануть об’єктами посиленої уваги відвідувачів. Ми пропонуємо вам виготовлення фігур з пластику або макетів предметів побуту різних історичних епох. Такі вироби на довгі роки стануть надійними оглядовими майданчиками, дошками для експозицій або й експозиціями установи. Привабливі ціни на продукцію власного виробництва — важливий фактор вибору стенда. Не маєте бажання переплачувати — звертайтесь до нас. Чекаємо листів, дзвінків та замовлень.

Оформлення кабінетів школи

На цьому сайті, шановні гості та наші майбутні клієнти, ми хочемо представити вашій увазі таку продукцію нашої компанії, як пластикові стенди для розв’язання завдань інформаційного забезпечення різних сфер діяльності людини й суспільства. Зокрема, ця сторінка буде присвячена такому їх різновиду, як стенди для оформлення кабінетів.
 Кабінети бувають різними, такою ж є і наша продукція. Вона використовується всюди, де доцільно об’єднувати та структурувати відомості та розміщувати їх на відповідних інформаційних носіях. Суттєвої різниці, для якого кабінету виготовляються пластикові плакати, немає, головне — зручність та функціональність дощок. Власне виробництво розширює наші можливості до безкрайніх меж, тому розміри, форма, кольорова гама наших виробів можливі у будь-яких варіантах виконання. Враховуючи той факт, що ми працюємо без посередників, привабливими цінами на наші товари ви будете здивовані.

Стенди для початкової школи

Замовити стенди для почтакової школи та НУШ можна за посиланням.

Стенди для освітніх закладів — незамінні елементи шкільного комунікаційного середовища та надійні якісні носії різноманітної інформації для організації плідних занять та цікавого дозвілля дітлахів. Безліч стильових варіантів оформлення пластикових дощок для школярів початкових класів дає нашим замовникам можливість вибрати такі екземпляри нашої продукції, які врахують особливості кожного навчального закладу.
 Якщо педагогічний колектив хоче замовити виріб, що дозволяв би оперативно змінювати інформацію, ми пропонуємо стенди, що мають пластикові кишені. Якщо потрібно зберегти загальну стилістику оформлення шкільних кабінетів та коридорів — професійності наших майстрів вистачить для створення плакатів відповідних форм, кольорів та розмірів, які дозволять їм гармонійно об’єднатись з тими деталями інтер’єру, що вже є в наявності.
 Власне виробництво, сучасне устаткування роблять виготовлення продукції на замовлення швидким безпроблемним процесом. Це дозволяє замовникам з усіх куточків України отримувати товари з коротким терміном виготовлення, але з довгим терміном експлуатації. Якісні стенди за кращою ціною з доставлянням по всій Україні — ось один із принципів нашої роботи. Можливість розрахуватися за товар при отриманні в поштовому відділенні гарантує вам безпечність торгової угоди з нашою фірмою. Форма оплати за замовлення — будь-яка, від готівкового розрахунку до оплати карткою.