Інформаційний портал

Які стенди повинні бути у вчительській

 Праця вчителя має свої специфічні особливості, несе певне психологічне навантаження, тому стиль оформлення учительської як основного місця знаходження вчителів між заняттями та уроками повинен бути витриманим в спокійних світлих кольорах та передбачати той мінімум меблів, що зроблять працю та відпочинок співробітників максимально комфортними. Цій же цілі покликані слугувати й стенди для учительської, наявний перелік яких обумовлюється такими чинниками, як регламентація законодавчими актами та життєва необхідність. Практичний досвід дозволяє нам включити до переліку стендів, які повинні бути у вчительській, такі наші вироби:

Виготовлення таблички на будинок

Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички: таблички  для кабінетів;  таблички на двері;  фасадні таблички; таблички на замовлення. Ці таблички фахівці нашої компанії можуть виготувати із пластику та композиту.

Замовити стенди для школи, ліцею дитячого садочка, ДНЗ

У компанії D-Grand Ви можете замовити дитячі стенди будь-якого призначення, типу і формату. Сфера застосування нашої продукції дуже широка: це можуть бути стенди для дитячого саду з інформацією для батьків або ж стенди для школи з розкладом, меню їдальні, інформацією про здачу іспитів, інструкціями з пожежної безпеки і т. д. Також такі конструкції використовуються в будь-яких приватних закладах, де передбачається проведення занять з дітьми: наприклад, в гуртках, танцювальних студіях.

Стенди для дитячих садків

Існує кілька основних видів стендів для дитсадка, ясел та інших ДНЗ:

З розкладом або меню. У цьому випадку інформація розміщується надовго, а тому завдання такого стенду - щоб аркуші паперу щільно прилягали до кишеньок і не могли легко бути відкріплені без відома адміністративного персоналу.