Інформаційний портал

Які стенди повинні бути у вчительській

 Праця вчителя має свої специфічні особливості, несе певне психологічне навантаження, тому стиль оформлення учительської як основного місця знаходження вчителів між заняттями та уроками повинен бути витриманим в спокійних світлих кольорах та передбачати той мінімум меблів, що зроблять працю та відпочинок співробітників максимально комфортними. Цій же цілі покликані слугувати й стенди для учительської, наявний перелік яких обумовлюється такими чинниками, як регламентація законодавчими актами та життєва необхідність. Практичний досвід дозволяє нам включити до переліку стендів, які повинні бути у вчительській, такі наші вироби:

Виготовлення таблички на будинок

Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички: таблички  для кабінетів;  таблички на двері;  фасадні таблички; таблички на замовлення. Ці таблички фахівці нашої компанії можуть виготувати із пластику та композиту.

Замовити стенди для школи, ліцею дитячого садочка, ДНЗ

У компанії D-Grand Ви можете замовити дитячі стенди будь-якого призначення, типу і формату. Сфера застосування нашої продукції дуже широка: це можуть бути стенди для дитячого саду з інформацією для батьків або ж стенди для школи з розкладом, меню їдальні, інформацією про здачу іспитів, інструкціями з пожежної безпеки і т. д. Також такі конструкції використовуються в будь-яких приватних закладах, де передбачається проведення занять з дітьми: наприклад, в гуртках, танцювальних студіях.

Стенди для дитячих садків

Існує кілька основних видів стендів для дитсадка, ясел та інших ДНЗ:

З розкладом або меню. У цьому випадку інформація розміщується надовго, а тому завдання такого стенду - щоб аркуші паперу щільно прилягали до кишеньок і не могли легко бути відкріплені без відома адміністративного персоналу.

Сучасне оформлення коридорів школи

Якщо з якихось причин вам доведеться відвідати певну кількість середніх навчальних закладів, ви звернете увагу, що коридори багатьох з них споріднює одна річ — блідо-зелені, блякло-рожеві або невиразно-голубі шкільні стіни. Типові плани евакуації, типові одноманітні наочні засоби створюють нерадісну буденну атмосферу, яка точно не сприяє розкриттю творчих потенціалів школярів і формуванню їх правильних життєвих світоглядів.
 Стіни шкільних коридорів — це майданчики для розміщення засобів візуального спілкування, місця трансляції знань та життєвих цінностей. Хочете, щоб діти вірили у свої можливості й розуміли, що перед ними відкритий цілий світ? Розкажіть їм про це, підберіть вдалі образи та приклади, донесіть сутність основних життєвих принципів освіченої та самодостатньої особистості на інформаційних засобах оформлення стін шкільних коридорів. Постійне попадання в поле зору такої інформації на привабливих стендових носіях буде сприяти тому, що діти візьмуть її на озброєння і підсвідомо прагнутимуть до самовдосконалення.

правила пожежної безпеки в школі

Інформаційний пожежний стенд наочно відображає правила поведінки в надзвичайній ситуації, а також методику гасіння вогню до приїзду пожежної бригади.

В нашому Інтернет магазині Д-Гранд Ви знайдете:

Інформаційні (наприклад з охорони праці),

Стенди з правилами поведінки,

Стенди навчальні,

З вітальною інформацією,

Куточки з кишенями для змінної інформації.

Стенди з пожежної безпеки в школі, в дитячому саду зможуть підготувати дитину на випадок непередбаченої ситуації. Яскраві картинки привертають увагу навіть дошкільнят, що дозволяє з малих років навчатися техніці безпеки. За допомогою малюнків та кольорів дитина буде розвивати асоціативне мислення. Вона буде розуміти що ігри з вогнем та вогненебезпечними предметами – це небезпечною

Правила поведения в школе

Помимо проведения уроков учителя занимаются разработкой правил поведения в классе. Ученики будут больше уважать правила, если сами же приложат руку к их созданию. Многие учителя составляют список того, что они считают самым необходимым, а затем обсуждают оставшиеся правила со своими учениками.

Следующий список является отправной точкой. Используйте эти правила как руководство, адаптируя и расширяя их в соответствии с потребностями вашего класса и уровня обучения.

- Относитесь к другим так, как хотите, чтобы относились к вам.

- Уважайте собственность и личность других людей.

- Смейтесь с кем угодно, но не смейтесь ни над кем.

- Несите ответственность за собственное обучение.

- Приходите на занятия и сдавайте задания вовремя.

- Не мешайте другим ученикам заниматься.

Сделайте свои правила как можно более четкими и конкретными. Затем, с помощью учащихся, определите последствия нарушения этих правил.

Символика Украины

Наличие элементов государственной символики, цветов украинского флага и отдельных национальных оберегов в оформлении любого общественного пространства придаёт атмосфере помещения особенный чувственный колорит, позволяет наполнить её оттенками солнца, неба и тепла. Восполнить пробелы исторических знаний о Родине, повысить качество процессов патриотического воспитания, украсить торжественные мероприятия, подчеркнуть стилевую направленность интерьера — эти и другие задачи легко решить с помощью визуальных пластиковых помощников.
 Встретить стенды с элементами государственной и этнической символики Украины можно всюду, где ставится цель придать официальности и торжественности внешнему виду помещений. Вестибюли учебных заведений, госучреждений, воинских подразделений, кабинеты руководителей и чиновников украшают большие или компактные конструкции с гербом, флагом, гимном Украины в живописном убранстве из гроздьев калины, колосков пшеницы, цветков мака или подсолнуха.

Правила класу нуш

З початком нового навчального року в українських школах з’явилися нові правила та нововведення. До них доведеться звикати не лише дітям, а й їхнім батькам.

 

№1. Шкільна форма вже необов'язкова. На початку червня Президент України скасував указ Леоніда Кучми 1995 роки про обов'язкову шкільну форму.

№2. Без щеплень в школу не приходити. З 2019 року дитячих садках не допустять дітей, що відмовилися робити обов'язкові щеплення. У разі відмови батьків щепити малюка, вони можуть залишити заявку на індивідуальне або дистанційне навчання.

№3. Замість їдальнею «шведський стіл». Таке меню почало з'являтися в українських школах вже в 2019-2021 навчальних роках. Обід в їдальні буде схожим на шведський стіл у отелях, де учні будуть вибрати їжу за смаком та відмовитися від їжі яка їм не до вподоби. Таке нововведення не відіб'ється на вартості обідів.

Замовити стенди для НУШ ви можете за посиланням.

Інструктаж з техніки безпеки

Інструктажі з техніки безпеки — один з ефективних засобів впливу на формування культури безпеки суспільства. Невблаганна статистика щодня засмучує нас цифрами нових жертв збігу обставин та неправильної поведінки дітей та дорослих. Для зменшення кількості жертв нещасливих випадків важливо не лише озвучувати при кожній нагоді правила поведінки в непередбачуваних ситуаціях та норми безпечного поводження в усіх сферах життєдіяльності людей, а й візуально дублювати та ілюструвати такі знання у відповідних куточках безпеки.
 Перед педагогами навчальних закладів питання виховання культури безпечної поведінки дітей — одне із важливих освітніх завдань. Збагачувати свідомість дітей відомостями про те, як слід себе поводити у шкільних кабінетах, на перервах, дома та під час прогулянок допомагають стенди з техніки безпеки для дітей. Інструктажі з правилами поведінки можуть бути як окремими інформаційними об’єктами, так і вдалими доповненнями класних куточків та композицій узагальненої тематики. На нашому сайті ви знайдете величезну кількість пропозицій, які розраховані на привертання уваги дітей різних вікових категорій та виховання у них здорового почуття самозбереження.

СТЕНД «ІНФОРМАЦІЯ»

 

Інформаційні стенди — представники найзручніших мобільних засобів розповсюдження інформації. Зустріти їх можна всюди — на стінах освітніх закладів та лікувальних установ, у відомчих вестибюлях та кабінетах чиновників, на фасадах будівель та вітринах торговельних й розважальних центрів. Купити інформативні панно варто не лише з міркувань функціональності й естетичної привабливості пластикових дощок, а й з врахуванням мобільності та експлуатаційних характеристик таких виробів.
 На нашому сайті у надзвичайно широкому асортименті представлені плакати з інформацією, що охоплює усі сфери життєдіяльності людини. Усі вироби відповідають вищеозначеним критеріям, власне виробництво є перевіреним роками пунктом створення добротних якісних товарів. Безліч представників різноманітних громадянських спільнот з усієї України в різні періоди нашого існування придбали стенди компанії, і зараз їхні кабінети та коридори прикрашають плакати з найкращого безпечного пластику. Значення таких наочних засобів складно переоцінити. Стенди «інформація» здатні стати надійними джерелами важливих відомостей та фактів, хорошими візуальними асистентами керівників усіх рівнів та фахівців багатьох профілів.
 Пропонуємо купити у нас інформаційні вісники різноманітних видів, габаритів та тематичних спрямувань. Завдяки простій навігації сайту серед них легко знайти:
 — стенди для навчальних закладів;
 — плакати для підприємств та організацій;
 — засоби масового інформування сільрад, міськрад та ОТГ;
 — наочні посібники для військових частин та підрозділів тощо.

Табличка на будинок

Адресні таблички є справжньою нормою для сучасного суспільного простору. Вони виконують кілька функцій. Одна з основних - інформаційна. Цей зручний візуальний ефект використовується і жителями міста, і його гостями. Через те, що пошук таблички з назвою вулиці займає досить багато часу, помістити адресні таблички - обов'язок житлових служб і самих мешканців будинку.

Компанія D-Grand готова виготовити адресні таблички, незалежно від того, яка конкретно задумка буде вами позначена. Ми готові використовувати будь-який фон або будь-який шрифт, який оберуть замовники. Крім того, ми застосовуємо різні типи поверхні.

Адресні таблички є обов'язковою частиною загального вигляду будь-якої будівлі. Правильно, якщо навіть це на перший погляд незначний елемент знаходиться в повній гармонії з архітектурним стилем. Коли все виконано професійно, і самим мешканцям буде приємно, і перехожі оцінять такі таблички на будинок.