Стенди для НУШ. Доставка по Україні

Знайдено: 1 - 24 серед 296 товарів

Вчителя молодших класів кожного дня стикаються з труднощами викладання. Перша вчителька формує уявлення у дитини про освіту. Тому вести початкові класи не так просто, як здається на перший погляд. Від того як вчителька подасть інформацію, буде залежати фундамент майбутньої дорослої дитини. У дитини формується своя точка зору і перші звички. Тому при такій роботі необхідно прикладати багато зусиль до розвитку дітей у початкових класах. Багато з аспектів ви можете зробити самостійно, але в деяких аспектах ми можемо вам допомогти, а сам виготовити для вас чудові, яскраві і кольорові стенди, які не залишать байдужим школяриків.

Дешеві стенди для початкової школи

Ви можете в нашому магазині дешево придбати такі стенди, як алфавіт та види з’єднань, здоров’я та гігієна, мовні куточки, куточки природи і погоди, куточки для батьків та багато іншого. Ви можете замовити будь який стенд, який прикрасить навчальний процес першокласників. Усі стенди, що представлені на сайті можна купити за низькою ціною.

Характеристикою нашої продукції є виключно безпечні та якісні матеріали, найяскравіші ілюстрації, високоякісний пластик. Головною метою цих стендів є організація навчального процесу та інформування малечі про різну інформацію у доступній та простій формі, яка буде доступна маленьким школярикам.

До стендів для початкової школи можна віднести:

Алфавіт і види з’єднань, таблицю множення. Дорослому може здаватися, що немає нічого складного у запам’ятанні тридцять трьох літер та такої простої таблиці множення. Але ж діти не запам’ятовують інформацію з такою ж швидкістю, як і дорослі. Дитячий мозок сприйме інформацію більш лояльно, якщо вона буде у нього перед очами на протязі всього навчального процесу. Тому дітям вкрай необхідно мати такі стенди та використовувати її для навчання.

Стенд правила поведінки на дорозі.

Знання правил дорожнього руху дуже важливі, тому що діти потрохи починають ходити до школи без супроводу дорослих, і багато у кого по дорозі зустрічаються автомобільні дороги які треба переходити. Якщо ви повісите стенд перед очима дитини, то вона сама того не усвідомлюючи буде вчити правила, які вбережуть її від нещасних випадків.

Якщо ви розмістите у класі стенд з правами дитини, то в дитини буде формуватися особистість, яка буде розуміти, що окрім обов’язків діти мають також свої права. Якщо це ще й буде надано у наочному вигляді, це позитивно вплине на виховання школярів.

Купить стенды для начальных классов

Купити стенди для початкових класів ви можете не лише для приведених вище прикладів, але й для розміщення важливої учбової інформації. У вашому розкладі занять з’явились зміни? Не проблема, якщо у вас є стенд на якому ви можете розмістити інформацію, яка знаходиться в кишеньках. Просто дістаньте старий листок, та на його місце повісите новий. Також ви можете у таких осередках привітати дитину з днем народження, похвалити за досягнення. Також гарною ідеєю буде розміщення загальної фотографії всього класу.

В нашому магазині ви можете купити стенди для початкових класів дешево. Для вас ми недорого розробимо різноманітні стенди на будь яку тематику.