Стенди для оформлення столової

Знайдено: 1 - 24 серед 30 товарів

Щоб дошкільнята завжди знали, що в них сьогодні на сніданок чи обід, а батьки були в курсі, чим харчуються їх діти, слід приділяти особливу увагу оформленню їдальні у дитячому садку. Сучасна їдальня у дитсадку повинна бути яскраво оформлена, і стенди для оформлення їдальні грають чималу роль у створенні креативного стилю їдальні. На сайті нашого інтернет-магазину D-Гранд ви знайдете чудові варіанти стендів, від яких будуть у захваті як малюки, так і їх батьки. Зазвичай, при оформленні стендів “Меню” використовуються малюнки звірят, персонажів мультфільмів чи улюблених казок дітлахів, цікаві абстрактні зображення. 

Дизайнери нашої компанії знають, як зацікавити малят, та подати інформацію таким чином, щоб її хотілося читати та вивчати. Ви можете вибрати один із популярних видів стендів для оформлення їдальні, або замовити його ексклюзивне виготовлення. У будь-якому випадку, обраний наочний посібник буде радувати вас яскравими кольорами та чудовими, дійсно “смачними” зображеннями. На сайті нашого інтернет-магазину ви знайдете цікаві стенди за такими темами:

  • Стенди “Меню”.
  • Стенди “Тарілка здорового харчування”.
  • Стенди “Як правильно мити руки”.
  • “Правильне харчування - гармонійний розвиток”.

Інформація, розміщена на такому пластиковому стендові, безсумнівно, не залишиться непоміченою. Ви можете замовити стенди з однією або кількома пластиковими кишеньками розміром А4 для меню. Вся продукція D-Гранд виготовлена з екологічних та якісних матеріалів, які безпечні для здоров’я дітей. Поверхня стендів покрита спеціальною термо та водостійкою плівкою, яка значно підвищує термін експлуатації виробів. Завдяки власним виробничим потужностям, ми маємо змогу слідкувати за виробництвом на кожного з його етапів та пропонувати вам продукцію найвищої якості. 

Безкоштовна розробка дизайну стенду - це ще один привід почати співробітництво з нами. Вартість нашої продукції радує своєю доступністю, адже ми не співпрацюємо з посередниками, а є, безпосередньо, виробниками продукції. Не важливо, в якому куточку України ви знаходитесь, адже наша доставка працює по всій Україні. Зв’яжіться з нами, щоб отримати відповіді на всі ваші питання та зробити замовлення!