Стенди з охорони здоров'я

Знайдено: 1 - 24 серед 39 товарів

Стенди з охорони здоров’я

Здоров’я - це найголовніший скарб кожної людини. Охороною здоров’я на підприємствах і організаціях займаються спеціальні комітети, головним завданням яких є слідкування за виповненням всіх конституційних норм та гарантій безпечної праці. Діюче законодавство України зобов’язує всіх керівників організацій здійснювати певні витрати на проведення лекцій з охорони здоров’я, медичних оглядів, атестацій, забезпечення кожного працівника засобами індивідуального захисту, спецодягом та безпечними умовами на робочому місці. Окрім того, на кожному підприємстві повинні бути розміщені стенди з охорони здоров’я та праці, а також нормативні акти та виписки з Кодексу України про охорони праці.

Наша компанія D-Гранд пропонує вам широкий вибір тематичних стендів з охорони здоров’я для підприємств, фабрик, заводів, будівельних компаній, салонів краси та інших організацій. На сторінці нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитися з прикладами готових макетів, розроблених нашими дизайнерами:

  • “Інструктаж з охорони праці”.
  • “Головні вимоги праці на підприємстві”.
  • “Безпека життєдіяльності” з клік-системою.
  • “Охорона праці у дошкільних навчальних закладах”.
  • “Техніка безпеки на швейному обладнанні”.

Не знайшли на сайті необхідний стенд? Наші кваліфіковані дизайнери розроблять для вас індивідуальний дизайн наочного посібника, який буде відповідати всім вашим побажанням та особливостям вашого підприємства чи організації. Для індивідуального замовлення, звертайтеся до нашого консультанта за контактним номером мобільного телефону. Ви можете обрати будь-який формат стенду, його колір, шрифт, мову, кількість кишеньок для змінної інформації та текст. 

Створення продукції наочного інформування відбувається на власних потужностях виробництва з використанням матеріалів найкращої якості, екологічних та довговічних. Ми співпрацюємо з найбільш відомими компаніями-перевізниками - Укрпоштою та Новою Поштою, тому можемо відправити ваше замовлення у будь-який куточок України. Звертайтеся до нас, щоб отримати детальну консультацію та зробити замовлення!