Наклейки на шафи у ДНЗ

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Наліпки на шафки, ліжка

Вибір дитячого садка - це завжди турбута для батьків. Адже необхідно вибрати не тільки хороший садочок с професійними вихователями, але й місце, де дитині буде комфортно та спокійно. Адаптація кожної дитини проходить по різному, і саме від привабливого оформлення садочка залежить час звикання. Саме тому важливо створити максимально комфортну атмосферу, щоб діти могли почуватися як вдома. Наліпки на шафки, ліжка, рушники - такі, здається, невеликі дрібнички здатні креативно доповнити інтер’єр та зробити його більш приємним дитині. Такі наліпки необхідні для ідентифікації дитячих ліжечок, індивідуальних рушничків, шафок а також малюнків або виборів з паперу чи пластиліну у куточках творчості. 

На нашому сайті D-Гранд представлений широкий вибір наліпок на шафки, ліжка, який обов’язково прийде до вподоби діточкам. Яскраві, креативні та барвисті, такі наліпки створюють радісну атмосферу у дитячому садку а також допомагають дітям ставати самостійними. Наліпки надруковані на спеціальному папері, який має клейку основу. Ми використовуємо тільки екологічні матеріали та нетоксичні фарби для друку, тому ви можете не боятися за здоров’я своїх вихованців. Наші дизайнери володіють всіма необхідними знаннями та знають всі секрети візуального сприйняття, що підтверджується задоволеними відгуками наших клієнтів з усіх куточків України.

Завдяки наявності власних виробничих потужностей, ми можемо перевіряти якість наших виробів на всіх єтапах їх виробництва. 

Ознайомитися з прикладами вже готових робіт ви можете на нашому сайті D-Гранд:

  • Наліпки на шафки з місцем для імен.

  • Набори овальних наліпок.
  • Набори квадратних наліпок.

Ви можете обрати будь-яке оформлення наліпок на шафки, ліжка, адже наші спеціалісти створять для вас індивідуальний дизайн виробів, який буде відповідати всім особливостям дитячого садочку та вашим побажанням. Наша доставка працює по всій Україні. Скоріш робіть замовлення, щоб дізнатися про знижки та акції, які вам запропонує наш менеджер. Чекаємо ваших дзвінків!