Інформаційно-презентаційні стенди

Знайдено: 1 - 24 серед 303 товари

Інформаційні стенди можуть бути використані в будь-якому приміщенні. Вони використовуються як школами, дитячими садками, вищими навчальними закладами, так і підприємствами та організаціями. При виготовленні стендів ми використовуємо лише німецький якісний пластик та безпечні для людей будь-якого віку чорнила, тому можна не хвилюватися за здоров’я учнів чи працівників закладу. Інформаційні стенди потрібні щоб донести інформацію у найбільш доступному вигляді. Ви можете придбати інформаційний стенд на будь-яку тематику. Це можуть бути поради лікаря, основні положення з цивільного захисту, дії під час надзвичайних ситуацій, правила першої допомоги у надзвичайних ситуаціях, підготовка до одних з найважливіших моментів в житті учня – ЗНО, екзамени, вступні іспити та інше.

Інформаційні стенди потрібні щоб проінформувати людей. За рахунок кишеньок для змінної інформації ви можете постійно змінювати наповнення стенду. Придбавши такий стенд ви будете мати універсальну дошку для оголошень. На таких стендах розміщується важливі дані, яки ви можете розподілити по кишеньках. Ви можете виділити основні пункти іншим шрифтом чи кольором і потрібна інформація буде кидатися в очі і привертати увагу. Можете бути впевнені, якщо ви замовите стенд саме у нас, ви отримаєте високоякісні стенди з яскравими та насиченими кольорами. Наші дизайнери для вас підберуть відтінки та кольорову гамму, що прикрасять чи доповнять ваш інтер’єр. Головна функція інформаційних стендів – це оповіщення про новини компанії, зміни у розкладі занять, проведення зборів та різноманітних заходів, вихідні дні і свята. Дизайн може змінюватись залежно від ваших побажань.

Якщо серед представлених стендів ви все ж таки не знайшли колір що вам підходить; кількість чи формат кишеньок; потрібний заголовок чи інформацію; розмір тексту; шрифт; розмір чи щось ще, звертайтеся до нас. Наші дизайнери втілять будь які ваші побажання у життя.